petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu için uygun fiyata, etkili bir bit ilacı veya spreyi önerebilir misiniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve botaninko tarafından 22 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. botaninko

botaninko New Member

Beğenileri:
    0
    eminönüne gidiyorum orada bulabileceğim bir şey söylerseniz sevinirim.

2. volkan7988

volkan7988 New Member

Beğenileri:
    0
    my best pet shoptan ardap parazit temizleyici spreyi kesinlikle tavsiye ediyorum

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Ardap hem en kalitelisi, hem de en pahalılarından birisidir. [MENTION=15393]botaninko[/MENTION] biyoteknik ürünlerinden bakacaksın o zaman Eminönü'nde ucuz istiyorsan

4. botaninko

botaninko New Member

Beğenileri:
    0
    evet. eminönüne gidiyorum. etkili ve uygun fiyata bir şey olursa iyi. sadece ucuz değil. İşe de yaraması lazım. : ) öylesine alıyor değilim.,kuşun üstünde bir iki tane gördüm. Bir de görmediklerim vardır.

Sayfayı Paylaş