petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu ideal yumurta sayisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OnurArtürk tarafından 23 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. OnurArtürk

merhaba geçen sefer muhabbetkuşumn9 tane yumurta yaptı ama sadece 3 tane yavru çıktıyumurta çok geldi galiba bu seferde 9 tane yumurta yaptıaltından kaç tane yumurta çıkarayım ki yumurtalara güzel baksın idaal yumurta sayısı kaç?

2. Belkibirgün

Beğenileri:
    0
    Yumurtaların boş çıkmasının en büyük sebeplerinden birisi döllenmeyişinden kaynaklı. Siz bence hiç müdahele etmeyiniz, döllenmiş yumurtaları fark etmeden alırsanız hiç yavru alamayabilirsiniz.

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    benim kuşların yumurta sayısı belli her zaman 5 yumurta yapar 1 boş çıkar 4 dolu bu bir profesyonel üreticilere göre kötü olabilir ama ben hobi amaçlı baktıgımdan benim için iyi bir durum

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    o cıkmayanlar boş yumurtalalrdır ortalalma 7 tane idealdir acıkta yumurta kalıyorsa hepsini altına alamıyorsa boşları cıkarında dolular telef olmasın işikla bak boşları cıkart

5. OnurArtürk

2 . kuluckada 5 tane yspmisti hepsi de cikti bence düzgün oturamıyor.

Sayfayı Paylaş