Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu ırk ve yaş ve eğitim

Berkaypaşa

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşumu dün aldım erkek dedi aldığım adam yaşı hakkında bir şey söylemedi sizce kaç yaşında ? Irkı nedir ? Konuşuyor bazen canı isterse cicikus ve yarım ağızla babacik dediğini duydum ele almaya kalktigim zaman deli gibi kaçıyor ele asla gelmiyor ama saldigim zaman omuza kafaya geliyor kuşun ele alerjisi var sanki pır diye kaçıyor el gördü mü avuca alıp konuşarak severek alıştırmaya çalıştım ama sanırım sevilmeyi de sevmiyor elde iken ısırmıyor ama kıpır kıpır durmuyor yada sevince kafasını avucunun icine gömüyor sanki sevmeyeyim diye köle sahip ilişkisi gibi kafeste kalmasını benim ona yem vermemi istemiyorum oyun oynamak arkadaş olmak istiyorum onunla kendime nasıl alıştırabilirim

IMG-20200512-122559

Merhaba muhabbet kuşumu dün aldım erkek dedi aldığım adam yaşı hakkında bir şey söylemedi sizce kaç yaşında ? Irkı nedir ? Konuşuyor bazen canı isterse cicikus ve yarım ağızla babacik dediğini duydum ele almaya kalktigim zaman deli gibi kaçıyor ele asla gelmiyor ama saldigim zaman omuza kafaya geliyor kuşun ele alerjisi var sanki pır diye kaçıyor el gördü mü avuca alıp konuşarak severek alıştırmaya çalıştım ama sanırım sevilmeyi de sevmiyor elde iken ısırmıyor ama kıpır kıpır durmuyor yada sevince kafasını avucunun icine gömüyor sanki sevmeyeyim diye köle sahip ilişkisi gibi kafeste kalmasını benim ona yem vermemi istemiyorum oyun oynamak arkadaş olmak istiyorum onunla kendime nasıl alıştırabilirim

IMG-20200512-122559
Kuşunuzu eğitmek için Adem Oğuzun videoları var istersen izleyebilirsin

Biraz iri evet emin olamadım bende pek anlamıyorum kuşlardan hepsi birbirine benziyor muhabbetlerin :D

IMG-20200512-122559
Kuşun yaşı 1 den fazla. Yavru kuş alsaydınız alışırdı ancak şuan alıştırmanız zor.

perde tekniği bi teknik var uygulayın faydasını görürsünüz tabi YouTube a neşeli kanatlar perde yöntemi yazarsanız çıkar bulmassaniz haber edersiniz

Yavru diye almıştım üzüldüm böyle olmasına.. perde yöntemine de bakacağım.

petshoplardan hiçbirsey almayın genel olarak sahtekarlar petshop değilde dolandırıcı adında açmaları gerek dükkanı geçen bi kalamar kemiği sordum 15 tl diyor bi kuş yetistiricisine gittim onun iki kati kalamar kemiğini bi suluk ve 5 liralık kuma 9 tl verdim en ufak şeylerde insanları dolandiriyorlar 100 125 150 lira para istiyorlar bide Yavru diye jumbo diye yerli kuşu 150 den satiyolar Türkiye'de ki petshoplarin %80 petshop değil legal dolandırıcı olmuş çok sinir bozucu

Geri