petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kusu kafes

Konusu 'Muhabbet Kuşlarınız ve Yavrularınızın Arşivi' forumundadır ve Henores tarafından 10 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Henores

Henores New Member

Beğenileri:
    2
    merhabalar,1çift muhabbet kusuna 30cm yukseklik 31 cm alan genisligi uygunmudur maddi durum iyi olmadigindan kafes alamiyorum lakin 2 cift muhabbet kusu bakiyorum ayni kafeste bolmeli yinede kuslar birbirine bakmaktan esleriyle kur yapmiyolar sizce bu durumda ne yapabilirim ?

2. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    206
    Bolmeyi kaldirip tek cift muthis rahat eder kuslariniz birbirini gormesin seslerini duymalari sorun olmaz es tutmadilarsa dort kusu bolmeyi kaldirip beraber dursunlar takip edin kim kime yakinsa onla ese atin

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    736
    sanırım 60x35 çifthane kullanıyorsunuz ve 2 ye böldünüz kafesinizi. beslediğiniz kuşlar çek veya yerli ise durumunuz uygun değil ise yeni kafes için kullana bilirsiniz ama müsait olursanız 30tl ye piyasada 35x40 üretim kafesleri var çok daha rahat olacaktır onlar için

4. volkan1231

volkan1231 Active Member

Beğenileri:
    46
    Nerde abi ya:) :D

Sayfayı Paylaş