Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu '' Kafesde Bulunması Gerekenler '' Olmazsa olmazlar

Simay Yetiş

Paylaşımcı Üye
Yeni başlayan arkadaşlar için yaralı olcağını düşündüm üşenmeden paylaşcam :eek:

olmazsa olmazlar geniş bi kafes
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kafes örtüsü Toz vs korumak için yemlerin yere dökülmemesi için.
---------------------------------------------------------------------------------

Tabikide suluk :)))

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Tahta Tünek Çünkü muhabbet kuşları kemirmek istediklerinde sorun olmaz
plastik vs zararlı

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Akıllı yemlik olmazsa olmazlar biri büyük bi derten kurtarır

------------------------------------------------------------------------

Tabikide Meyve parçacıksız yemler bu yemler sağlıklı Örnek,Versele laga

---------------------------------------------------------

Kuş kumu Olması gerekenlerden Kuşların öğütmesinde yardımcı olucaktır

------------------------------------------------------------------------------------

Tabikide Mama

----------------------------------------------------------------------

1 tane oyuncak olması yeterlidir Tek kuşlar için yeterlidir

kalamar kemiği olması gerekiyor kalsiyum vitamin içerir.

-------------------------------------------

Ve gaga taşları

En önemlisi vitamin.

urun_97-211.jpg

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Son düzenleme:
iyi akşamlar kafes güzel imiş nereden kaç liraya aldınız? yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar kafes tülüne karşıyım. Tül yüzünden bir kuşumu kaybetmiştim. Ayağı takılıp kırılmıştı. Kesinlikle takmayın ben o günden sonra bir daha kullanmadım.

Arkadaşlar kafes tülüne karşıyım. Tül yüzünden bir kuşumu kaybetmiştim. Ayağı takılıp kırılmıştı. Kesinlikle takmayın ben o günden sonra bir daha kullanmadım.

her kuş farklıdır ama Yem döküntüleri tüyler vs. ve kafesde önemli boyut falan. üzüldüm kuşunuz içinde. :mad:

iyi akşamlar kafes güzel imiş nereden kaç liraya aldınız? yardımcı olursanız sevinirim

Naturbirdde aynisi ve cesitleri var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:04 -->-> Daha önceki mesaj 11:03 --

Yatay telli kafes muhabbet icin daha iyi. Ayrica yatay suluklardan icmeyi daha cok severler.

Tül kullanmam.
Hagen kullanıyorum 3 kere tüy değişimi geçiren kuşta 4-5 tane tüy yerde gördüm görmedim desem yeridir.

Ayrıca olmazsa olmazlardan diye gösterdiğiniz dikey telli kafes olmaz.

Son düzenleme:

45×35 Üretim Kafesi | NaturBird

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 19:03 --

Tül kullanmam.
Hagen kullanıyorum 3 kere tüy değişimi geçiren kuşta 4-5 tane tüy yerde gördüm görmedim desem yeridir.

Ayrıca olmazsa olmazlardan diye gösterdiğiniz dikey telli kafes olmaz.

Üretim için kullanılan tüm kafesler dikey telli Burak kardeşim. Giyotin kapı anca o tarz kafese takılıyor.

Kafes tülünü çok yukarıya çekerseniz ayağı tabikide takılabilir. Tülleri sadece yemlikleriN üstünü kapatıcak kadar çekmek yeterlidir. Buda , kafes kapısının tam alt kısmına denk geliyo. Kafes tülü gidip taaa üst salıncağa kadar olursa, e takılması normaldir. Bunlara dikkat edersek bir sorun olmaz.

Son düzenleme:
Kafes tülünü çok yukarıya çekerseniz ayağı tabikide takılabilir. Tülleri sadece yemlikleriN üstünü kapatıcak kadar çekmek yeterlidir. Buda , kafes kapısının tam alt kısmına denk geliyo. Kafes tülü gidip taaa üst salıncağa kadar olursa, e takılması normaldir. Bunlara dikkat edersek bir sorun olmaz.

Kafes kapısının altındaydı zaten hocam. Kuş kafesin altına inip ordan tırmanmaya kalkarken kırdı ayağını.

İyi yapmisiniz

Geri