Karadeniz Pet

muhabbet kuşu kafesten çıkarma

TolgaKr06

Yeni Üye
kuşumu çok fazla dışarıya çıkamıyorum canın sıkılıyor mu dur iki eşler dışarı çıkarmalımıyım ya da ne sıklıkla dışarı çıkarmalıyım

Sıkılıyodur tabiki. Hergün çıkarmalısınız. Ben kendi kuşumu hiç sokmuyorum hatta kapısı daima açık o kendisi yemek yiceği su içiceği zaman girer geri çıkar. Tabi böyle olması için alıştırmanız gerek eğer saldığınız zaman geri sokamıyosanız olmaz ama sakin kuşlarsa bırakın salık kalsınlar bence

Sıkılıyodur tabiki. Hergün çıkarmalısınız. Ben kendi kuşumu hiç sokmuyorum hatta kapısı daima açık o kendisi yemek yiceği su içiceği zaman girer geri çıkar. Tabi böyle olması için alıştırmanız gerek eğer saldığınız zaman geri sokamıyosanız olmaz ama sakin kuşlarsa bırakın salık kalsınlar bence
bide ben saat 8 gibi eve dönüyorum o saatlerde çıkarsam sorun olurmu

Saatin ne önemi var ki anlayamadım siz sokağa çıkarmaktan mı bahsediyosunuz kafesten çıkarmaktan mı

ben çalışıyorum oyuzden çalışmafığım saatlerde dışarı çıkarırsam bir şey olur mu peki

Açık cam etrafta zarar görebilcekleri keskin ya da yanan bi şey yoksa sıkıntı olmaz diye düşünüyorum kafeslerin üstüne takılan tüneklerden alabilirsiniz ya da ayrıca bi alan vs orda dururlar.

Açık cam etrafta zarar görebilcekleri keskin ya da yanan bi şey yoksa sıkıntı olmaz diye düşünüyorum kafeslerin üstüne takılan tüneklerden alabilirsiniz ya da ayrıca bi alan vs orda dururlar.
kuşlarımı yavrulatmak istiyorum bazıları yavrulicaksa cıkarmayın diyor doğrumudur

Yavrulama konusunda bi şey bilmiyorum maalesef ama hem çalışıyorum diyosunuz hem de yavrulatmak istiyosunuz nası bakıcaksınız ki o kuşlara

Geri