petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşu maden suyu içer mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Şevki KOCAOĞLU tarafından 8 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bir sorum olacaktı.. acaba diyorum muhabbet kuşlarına gazı alınmış doğal mineralli maden suyu (tabiri caizse soda) versek bir sıkıntı yaratır mı?

2. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    benim mubiş ben içerken gelip tatına bakıyor genelde her akşam içerim oda gelip illa gagasını sokmaya çalışır zararlımı bilmiyorum ama sıkıntı yok hala yaramazlığa devam :D

3. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yakar midesini.

Nokia 3310 ile gönderildi.

4. Şevki KOCAOĞLU

Beğenileri:
    0
    hani mineralli ya dışardan mineral takviyesi yerine onu kullanabilir miyiz acaba diye düşünmüştüm... tabi gazı alındıktan sonra..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:51 -->-> Daha önceki mesaj 18:51 --

yok mu başka yorum yapabilecek?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:51 --

ısrarla yorumları beklemekteyim :)

5. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    mineral diyorsan mineral blok al.sera nın mineral plus ürününü alabilirsin.bilmediğiniz şeyler vermeyin.macera aramayın.bunlar insan değil.sonra kuşumuz neden öldü durup dururken neden öldü neden hasta oldu diyorlar.kimi gidiyor bal yediriyor.halbuki sorsan o balı kendi yemez sahte diye.

6. Şevki KOCAOĞLU

Beğenileri:
    0
    benimkisi sadece fikir alışverişi idi..

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu maden suyu ıcermı