petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu öksörürmü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve EmreSahin tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. EmreSahin

EmreSahin Guest

Merhaba yaklaşık 4 aylık bir muhabbet kuşum var (Çek) Son 2 gündür sanki öksürüyomuş gibi ara ara sesler cıkarıyor ve cıkardıkdan sonra kafasını 4-5 saniye sallıyor acaba hastamıdır yorumlarınızı bekliyorum

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Hasta değil taklit yapıyor, benim bıcırıkta oyle insan gibi öksürür güler :)

3. EmreSahin

EmreSahin Guest

Teşekürler bi an korkdum hasta diye vitamin aldım direk xd

4. suzie ile efe

Arkadaslar baskasinin sorusunun altina boyle uygun olmadi ama henz formda yeniyim yardm istiyrm nereden yeni konu acicm

5. okan2295

okan2295 New Member

Beğenileri:
    0
    Soru ve cevaplarınız kısmından.

Açabilirsin.

6. suzie ile efe

Teeekkur ederm ama konu sahibnden ozur dileyerk bir sorum daha olacak telefndan giriyorum nasil resim ve video ekleyebilirm

7. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Telefondan Zor Olur.Link Kopyalayıp Yapiştiracaksn Filan Zor Oluyor Telefondan Filan

Sayfayı Paylaş