petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşu [OYUNCAK AKSESUAR ÖNERİ] ACİL!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve EmreC93 tarafından 4 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. EmreC93

EmreC93 Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar Kuşuma 4lü plastik top alcaktım mypetshopda kalmamış hobipette kargo ücreti biraz pahalı geldi güvenli bir site önerirmisiniz oyuncakda önerirseniz iyi olur...
    [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] sizin siteye baktım hocam fakat orda kalmamış önerinizi bekliyorum

#1 EmreC93, 4 Haziran 2016
    Son düzenleme: 4 Haziran 2016
  2. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Salıncak iyidir,benimki sallanıp duruo :D İç içe geçmil halkaları da seviyorum.Birinden çıkıp diğerine girio garibim :p Aynalı bişi almayın.O üst üste topları sevmiyorum ben.Üstlerinde boşluklar var ve o boşluklara tırnağı takılabilir diye düşünüyorum.

3. EmreC93

EmreC93 Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=15519]Aysu GÖKTÜRK[/MENTION]

link verebilirmisiniz? çok canı sıkılyıyor almam lazım artık bu iç içe geçmiş halkalardan ve salıncak link atabilir misiniz ben araştırdım bulamadım veya çıkmıyor bende

4. alos2000

alos2000 Member

Beğenileri:
    10
  5. EmreC93

EmreC93 Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=11382]alos2000[/MENTION] hocam buda olur başka önerileriniz varmı teşekkürler.

Sayfayı Paylaş