Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu pisliginde sorun varmı

Berk1966

Meraklı Üye
Arkadaşlar muhabbet kusumun pisliginde herhangi bir sorun varmı normal mi
c221a15f1c9ce91ecc3c92d90ee4a4f6.jpg
2fd10dba53204760192e78540c20a9c5.jpg

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birz daha yakından çeker misiniz? Bana çok normal görünmedi.

kuşun dışkısında anormal birşey yok fakat kafeste yemlik yokmu kase ile yem vermişsiniz bu sağlıklı olmaya bilir üstüne pisleyebilir
Yemlikten yem yemeye henüz alışamadı kaseder yiyor ortama alıştıkça yemlikten yiyeceğini düşünüyorum

Yemlikten yem yemeye henüz alışamadı kaseder yiyor ortama alıştıkça yemlikten yiyeceğini düşünüyorum

Ortama alıştıkca değil de böyle alışırsa kötü siz o çay tabağını alın oradan yemliğini takın yemlikten yesin

İlk gün normal ama artık yiyebilir merak etmeyin yer o
Birde hiç ötmüyor harekette fazla etmiyor elimi kafese sokunca elime geliyor ama hareket etmemesi biraz üzüyor beni zamanla alışır mi

Birde hiç ötmüyor harekette fazla etmiyor elimi kafese sokunca elime geliyor ama hareket etmemesi biraz üzüyor beni zamanla alışır mi

Ortam çok hareketli olduğu için ürküyor olabilir veya henüz ortama alışamamış da olabilir yine de takip edin hastalığı da olabilir duruma göre yazarsınız

Ortam çok hareketli olduğu için ürküyor olabilir veya henüz ortama alışamamış da olabilir yine de takip edin hastalığı da olabilir duruma göre yazarsınız
Arada bir kanatlarını açıyor baya bu bir hastalık belirtisi değil dimi

Arada bir kanatlarını açıyor baya bu bir hastalık belirtisi değil dimi

Tüm tüylerini açarak ayağını arkaya doğru uzatıyor dimi

Geri