Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu surekli uyuyor ve kendini kabartiyor ve dışkisi krem renginde

Berk1789

Yeni Üye
Muhabbet kuşu eskisine gore çok halsiz yem yiyor su içiyor uçabiliyor arada vir ötüyor ama surekli uyuyor ve dışkısi Sarı ile beyaz arası bir renk şimdililik sarımsakli su verdim oda olmazsa catosal denilen bir vitamin vermeyi dusunuyorum siz ne onerirsiniz ?

Ekli dosyalar

• 20180609_103054.jpg
    20180609_103054.jpg
    207.1 KB · Görüntüleme: 39
  • 15286148471132116702049.jpg
    15286148471132116702049.jpg
    262 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Mineralli suyu gazını kaçırdıktan sonra suluğa yarı oranında dökün. Vücudu susuz kalmış. Maden suyu evinizde var değil mi? Gazını kaçırmaya da dikkat edin midesini yakmasın.

Bir de şu dikkatimi çekti. Kafesin dibinde solucan gibi beyaz uzun ve hafif kıvrık şeyler neler? Beyaz dışkıdan bahsetmiyorum uzun şeylerden bahsediyorum .

Bu beyaz dışkıların acil tedavi gerektiren pankreas enfeksiyonu olduğuna dair bir makale okumuştum tehlikeli olabilir ama yanılıyorda olabilirim kendim tecrübe etmedim sadece internetten okuduğum bir yazıydı,@Selçuk YÜKSEL hocam bu konuda oldukça tecrübeli umarım en kısa zamanda cevap verir geçmiş olsun.

Bu beyaz dışkıların acil tedavi gerektiren pankreas enfeksiyonu olduğuna dair bir makale okumuştum tehlikeli olabilir ama yanılıyorda olabilirim kendim tecrübe etmedim sadece internetten okuduğum bir yazıydı,@Selçuk YÜKSEL hocam bu konuda oldukça tecrübeli umarım en kısa zamanda cevap verir geçmiş olsun.
Birde dışkı taş gibi nedense kireç gibi kırıliyor

Kuşunuza diski düzelene kadar yari oranda gazi alınmış maden suyu verin mineral eksikliği ve susuz kalmış

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birde dışkı taş gibi nedense kireç gibi kırıliyor
Dediğim gibi ben tecrube etmedim , okuduğum makalede sızın kusunuzun dıskısının resminin aynısının altına acil tedavi edilmesi gereken pankreas enfeksiyonu yazmıslardı onu soyluyorum sadece , dıskının kırılmasının sebebi yukarda arkadasımızın dediği gibi vucudun susuz kalmasından olabılır ben vucudun susuz kalmaması için natural elektrolit kullanıyorum vucuttaki su kaybını onler ve iyileşme sağlar ayrıca serum etkisi vardır herhangi bir elektrolit markasıda olabilir elinizde varsa kullanmanızı tavsiye ederim.

Şu an biraz daha iyi biraz su içti uyumayi kesti gelişme olunca yazarim buraya

Mineralli suyu mutlaka verin. Probiyotik de katın içine. Ayrıca mama yiyorsa az bir mamaya 2-3 damla zeytin yağı damlatın yesin. Mama yemiyorsa ağzına 2 damla siz damlatın. Yarın da sabaha akşam birer damla.

Mineralli suyu mutlaka verin. Probiyotik de katın içine. Ayrıca mama yiyorsa az bir mamaya 2-3 damla zeytin yağı damlatın yesin. Mama yemiyorsa ağzına 2 damla siz damlatın. Yarın da sabaha akşam birer damla.
probiyptik var ama insan için olanindan hayvana zarar verir mi

Zarar vermez ama çabuk tüketilmezse etkisi azalıyor. Ağzına damlatabilirsiniz..

Geri