Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu tüy bakımı marka önerisi

Nursen

Yeni Üye
Merhaba, iç dış parazit tüy bakımı için tavsiye edeceğiniz ürün markası var mı?

ic parazit icin sulphamezatine, dis parazit icin vilmectin ense damlasi, tuy bakimi icin soyulmus ic yulaf ve kömür.

Soyulmuş iç yulafı nerden bulacaz ?
butun petshoplarda var hem kapali hem acik sekilde satiliyor. taze mi bayat mi ayirt edemem diyorsan skt'sine bakarak kapali pakette alabilirsin. kömürde bazi kus kumlarinin icinde oluyor yada ayriyettende satilabiliyor alip kumuna karistirabilirsin.

butun petshoplarda var hem kapali hem acik sekilde satiliyor. taze mi bayat mi ayirt edemem diyorsan skt'sine bakarak kapali pakette alabilirsin. kömürde bazi kus kumlarinin icinde oluyor yada ayriyettende satilabiliyor alip kumuna karistirabilirsin.
Kumu lütfen haftada üç gün 2 3 saatten çok vermeyin benim kuşum bilinçsizce yediği için birikme olmuş taşlıkta onun yerine veteriner yumurta kabuğu tavsiye etti röntgeninde birsürü taş çıktı

Teşekkürler

ic parazit icin sulphamezatine, dis parazit icin vilmectin ense damlasi, tuy bakimi icin soyulmus ic yulaf ve kömür.
Merhaba, vikmectin i internet aracılığı ile alayım dedim bulamadım kuşçu da da bu marka yoktu internetten alan varsa hangi siteden alıyor

Geri