petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu ve hint bülbülü aynı odada yaşar mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed KARAKAŞ tarafından 11 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammed KARAKAŞ

Beğenileri:
    0
    Geçen kuşuma dal darı almak için gittiğim petshop ta ilk defa canlı olarak gördüm bu hayvanları. Resimlerini görmüştüm ama gerçekte tam komedi :) Boyu, uçuşu, hareketleri falan harika. Bu kuşlardan bir çift alsam aynı odada yaşar mı muhabbet kuşu ile? Aynı anda odaya salmam zaten.

2. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

Aynı salmada yasadıklarını görmüştüm.

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aynı ortamda yasadıklarını gördüm fakat kendim ayrı ayrı besliyorum.

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Bende aynı ortamda yaşadıklarını biliyorum..aynı anda salmassanız sorun olmaz bence..

5. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

Aynı ortamda yaşamaları sorun olmaz. Ayrıca hint bülbüllerini alırsanız salmayın derim. Yakalarken hem kendinizi harap edersiniz hem de kuşları..

6. Batuhan SEZER

Batuhan SEZER New Member

Beğenileri:
    0
    Ayrı kafeslerde beslerseniz hiç bir sorun olmaz. Ben de 3 sene önce hintbülbülü besliyordum. Hatta İstanbul'dan bir üretici abi bana 1 çift kuş vermişti. Kuşlar tek kelimeyle harikaydı. Öyle petshoplarda ki kuşlardan çok daha güzellerdi. Yani boy olarak bile iriydiler. 2 sefer yavruladılar. 2sinde de yavruları büyütemeden öldü. Benden kaynaklı bir sorun muydu bilmiyorum ama 2. olaydan sonra bıraktım. Ama mükemmel canlılar. Ek olarak şunu da söylemek istiyorum. Benim hintbülbülü alma sebebim bir arkadaşımda görmemdi. Hatta arkadaşımda gördüğüm bülbül dişiydi ve hayvan artık nasıl alışmışsa kapısını açınca salonda geziyordu ihtiyacı olduğunda içeri giriyordu.

7. Muhammed KARAKAŞ

Beğenileri:
    0
    Yorum yapan herkese teşekkürler. Bugün tekrar petshop ta gördüm de bunlar mükemmel ya :)

Sayfayı Paylaş