petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşu ve üzüm yaprağı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve carvenaus tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. carvenaus
    Gizli

carvenaus Guest

Merhaba arkadaşlar.Bugün muhabbet kuşlarımın (2 tane muhabbet kuşu) kafesine üzüm yaprağı astım.Çünkü sabah mavi renk kuşumun 1 tüy ü kopmuş ve yeşil ve mavi muhabbet kuşlarım ağzına tüyü alıp oynuyorlardı sırayla ben de üzüm yaprağı gördüm dalda astım ve aradan 3 saat sonra bi baktım yiyolar yaprağı acaba bir sorun olur mu :D ????: D :D :D

2. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Üzüm yaprağı dediğiniz asma dalının yaprağı olsa gerek yemelerinde söyle bir sakınca var ishal yapar.

3. carvenaus
    Gizli

carvenaus Guest

Çok teşekkürler baya da hoşlarına gitmişti ama :D artık uzun zaman sonra veririm bir daha :D

4. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    çok fazla vermezseniz sorun olmaz yaprak marul kadar sulu bir yeşillik değil o yüzden fazla olmadığı müddetçe ishal yapmaz

5. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Herşey güzel olduğu kadar , fazlası zarar : )

Asma yapragı ister sulu ister susuz deyiniz maruldan daha çok sakıncalıdır : )

#5 CNK TC, 28 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 28 Mayıs 2014
  6. Kalender Güler

Beğenileri:
    0
    Katiliyorum bende size haklisiniz bu konuda

Sayfayı Paylaş