Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu yalnız kalmak

Büşraşeldın

Yeni Üye
Arkadaşlar acilllllll ben muğlada okuyorum kuşum da benimle 4 aylık erkek haftasonları 4 veya 5 gün yalnız kalabilir mi kimse olmayacak ama sadece kendisi

Arkadaşlar acilllllll ben muğlada okuyorum kuşum da benimle 4 aylık erkek haftasonları 4 veya 5 gün yalnız kalabilir mi kimse olmayacak ama sadece kendisi

istisna durumları olabilir ama bu süreklilik arzedemez.

En önemlisi suyun max 3-4 günde bir değişmesi lazım.

akıllı yemlik ile yem sorununu halledersiniz, biraz kaç damla da sirkeli su.. fakat temizlik v.s. bunlar önemli konular.

Mümkünse yokken radyo v.s. de açık kalsın.

son ses açamanıza gerek yok, genelde üretimhaneler de sürekli açık kalır. 10-12 saat uyku alması şart. Fakat sessizlik de doğru değil.

Yol iki saat yanımda götürsem ayda iki kez yolculuk yapsa sorun olur mu iki saat

Yol iki saat yanımda götürsem ayda iki kez yolculuk yapsa sorun olur mu iki saat

büşra hanım ne yapmaya çalıştığını anlamadım. :)

araçla gidiyorsan eğer, muhabbet kuşu ile il il gezenler var. yok otobüse taşıma kafesin de götüreceğim diyorsan, bunda da problem yok. Soğuk almadığı sürece götürebilirsin tabiki.

Yalnız kalması sorun olur diye yanımda götüreyim diye düşündüm hafta sonu. Taşıma kafesi var. o zaman iki hafta bir otobusle yolculuk yapsak bir sorun olmaz değil mi

Yalnız kalması sorun olur diye yanımda götüreyim diye düşündüm hafta sonu. Taşıma kafesi var. o zaman iki hafta bir otobusle yolculuk yapsak bir sorun olmaz değil mi

muhabbet kuşlarının ölmesinin en büyük sebebi, ceyran denilen hava akımında kalması ve gerçekten çok hassas oluyorlar. Koruyuculu bir taşıma kafesi ile götürebilirsin. ki 15 günde bir de az bir süre değil. Hiçbir sorun olmaz. Hasta olmamasına dikkat et sadece

Cevaplarınızı için çok teşekkür ederim son vbir soru daha sorabilir miyim

İki hafta da bir gidicez otobusle ama mesela perşembe gidicez pazar tekrar yola çıkıcaz her iki haftada bir böyle olsa sorun yok değil mi üşütme dışında

Geri