Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu yavru dönemi

Mavişvepamuk

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar
2,5 ayın sonunda kuşlarım eş oldular ve çiftleştiler şu anda 7 tane yumurtlamiş var ve yumurtlama süreci devam ediyo.
Benim sizlere sormak istediğim ilk yumurtayla son (kactane olcak bilmiyorum)yumurta arasındaki fark nsil kapanacak.ilk defa yavru alacagim için hiç bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim .
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim....

Arasında fark kapanmıyor. Büyüdükçe yuvadan çıkıyor büyüyen anne hepsini besler. Besleyemezse anneye gıda yardımı yaparsınız

Arasında fark kapanmıyor. Büyüdükçe yuvadan çıkıyor büyüyen anne hepsini besler. Besleyemezse anneye gıda yardımı yaparsınız
Paylaştığımız bilgi için teşekkür ederim.Gıda yardımı olarak mama( b.biskuvisi,yumurta, havuç,misirunu,galeta unu vb.)karışımı vermem yeterli olacakmidir? Yoksa başka gıdalarda vermeliyim? Teşekkür ederim...

LG-M400 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paylaştığımız bilgi için teşekkür ederim.Gıda yardımı olarak mama( b.biskuvisi,yumurta, havuç,misirunu,galeta unu vb.)karışımı vermem yeterli olacakmidir? Yoksa başka gıdalarda vermeliyim? Teşekkür ederim...

LG-M400 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bende bu video da izlemiştim. Acemilerde görülüyor. Ama merak etmeyin annenin yetişemediği yerde baba yetişmeye çalışıyor :)

Ben kuslarimla 5 kulucka dönemi gecirdim. Yavrular ciktiktan sonra her gün yumurta mamasi yaptim. (Havuc yumurta irmik misir unu yulaf unu vs.gibi) ilk yavrh ile son yavru arasunda bayagi bi fark oluyor ama sorun olmuyor.anne beslemezse baba besliyor..

Geri