Karadeniz Pet

MUHABBET KUŞU YEMİ KURTLANMIŞ

Omerft

Meraklı Üye
Arkadaşlar az önce yemliği değiştirirken bir tane kahverengi bir kurt gördüm. Hemen panikleyip tüm yemi boşaltıp aramaya başladım. Ama başka bişi bulamadim. Yemi kapalı bir kavanozda saklıyordum. Kuşlarıma bir şey olur mu? Ne yapmam gerek lütfen yardım edin. Yemi hemen attım. Yeni aldığım paket bir yem vardı onu kullanacağım.

Bi tane kurt varsa yeni kurtlanmış olabilir ya da dışardan gelme ihtimali var mı? Kuşlarda görünürde bir şey yoksa sorun olmaz bence yemi değiştirmişsiniz hemen zaten.

Bi tane kurt varsa yeni kurtlanmış olabilir ya da dışardan gelme ihtimali var mı? Kuşlarda görünürde bir şey yoksa sorun olmaz bence yemi değiştirmişsiniz hemen zaten.
Bir tane yemliğin içinde gördüm. Yemin içindeydi daha. Hemen yem kavanozuna yöneldim. Fakat ağlanma söz konusu değildi başka da bulamadım zaten. Sirke aldım az önce, yarın suluklarına damlatıcam. Eğer yemiş olma ihtimalleri varsa da sirke işi çözer umarım. Yeni açtığım yemi de kavanoza koyup buzdolabina attim.

Bir tane yemliğin içinde gördüm. Yemin içindeydi daha. Hemen yem kavanozuna yöneldim. Fakat ağlanma söz konusu değildi başka da bulamadım zaten. Sirke aldım az önce, yarın suluklarına damlatıcam. Eğer yemiş olma ihtimalleri varsa da sirke işi çözer umarım. Yeni açtığım yemi de kavanoza koyup buzdolabina attim.
Buzdolabına konulması uygun mudur bilmiyorum bir yerde konulmaması gerektiğini okumuştum. Ben güneş almayan kuytu biyerde kendi paketinde saklıyorum. Paketin ağzını da havasını aldıktan sonra iki tane klipsle kapatıp tekrar bi poşete koyup ağzını bağlıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Yemi kendi paketi dışında biyere dökmek mantıksız geliyo açıkçası. Yem paketleri de satılana kadar uzunca süre pakette bekliyorlar bu yüzden paketlerini buna uygun üretiyolardır diye düşünüyorum.

Geri