Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu yeşil kaka yardım.

Ali Karakaş

Yeni Üye
Arkadaslar kuşum 3 gün önce ishaldi.haşlama ve aspur verdim şimdilik kakası sulu degil ama hayvan yine yorgun gözüküyor ve kakası fotograftaki gibi sizce hastalıgı ne

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    14.7 KB · Görüntüleme: 676
Kaçmayacak kadar sıkı tutmanız gerekir.

Valla yapacak başka bir şey yok gibi görünüyor.
Sağlığına tam anlamıyla kavuşunca orda ki tüyler kendiliğinden değişiyor ve tertemiz bir hal alıyor.
Beklemek gerek o zaman.

Kaçmayacak kadar sıkı tutmanız gerekir.
Hocam siz açıksınız size sorayım.kuşumun ishali geçiyor diye sevinirken kafesin altına baktıgımda 1 tane ıslak dışkı gördüm.yine yukarıdaki gibi de yapmış ama ıslakta var.şimdi 4 5 gündür ugraşıyorum bütün süreç başa mı döndü :(

Hocam siz açıksınız size sorayım.kuşumun ishali geçiyor diye sevinirken kafesin altına baktıgımda 1 tane ıslak dışkı gördüm.yine yukarıdaki gibi de yapmış ama ıslakta var.şimdi 4 5 gündür ugraşıyorum bütün süreç başa mı döndü :(
İshal öyle birden bire pat diye kesilmez.
İyileşme sürecinde iken arada tekrar sıvı dışkı nornaldir.
Önemli olan süreklilik kazanmaması.
Altında ki kağıdı değiştirin gözlem açısından muhakkak katıya dönecektir dışkısı.

İshal öyle birden bire pat diye kesilmez.
İyileşme sürecinde iken arada tekrar sıvı dışkı nornaldir.
Önemli olan süreklilik kazanmaması.
Altında ki kağıdı değiştirin gözlem açısından muhakkak katıya dönecektir dışkısı.

nEbo70.jpg

Genellikle 2 3 gundur böyle dıskılıyor kuruyunca konuya attıgım fotograftaki gibi oluyor geçiyor degil mi ? Bu arada kısuruma bakmayın hayvanımı cok seviyorum ölmesini istemiyorum o yüzden bu kadar heyecanlıyım

nEbo70.jpg

Genellikle 2 3 gundur böyle dıskılıyor kuruyunca konuya attıgım fotograftaki gibi oluyor geçiyor degil mi ? Bu arada kısuruma bakmayın hayvanımı cok seviyorum ölmesini istemiyorum o yüzden bu kadar heyecanlıyım
İyileşmiş bence.
Yalnız dışkı üzerinde ki yemler kafes tabanından bulaşan mı yoksa kuşun dışkıladığı yemler mi?

İyileşmiş bence.
Yalnız dışkı üzerinde ki yemler kafes tabanından bulaşan mı yoksa kuşun dışkıladığı yemler mi?
Kafes tabanına yem döktüm yanlışlıkla o yuzden.cok tesekkurler yardımınız icin 2 3 güne birşeyi kalmaz inşallah

edit: kuş hala tüylerini şişiriyor belli rahatsız oldugu cidden ölücek diye cok üzülüyorum :/

Son düzenleme:
Geri