Karadeniz Pet

Muhabbet Kusu Yumurta Bilgi

@ADRIAN kusum gun icinde kuluckadan cikiyor zayiflamis gibi ne yapmami onerirsin d vitamini multi vitamin tarzi vitaminler koydum hazir mama aldim yumurta sarisiyla karistirdim verdim

@ADRIAN ve kusum 4.cuyu yumurtlamadi hale pazartesiden bu yana 3 tane yumurtladi 1 tanesinin kirdi 2 tanr yumurtasi var

@Recai emin olamayip yumurtayi elime aldim ve sarilik vardi ici dolu anlaminami geliyor

@Recai izin vermiyor kuluckaya yatiyor ben cikartmaya calisiyorum sebze meyve verip sesi duyup geri kaciyor kafesten cikarabilirim ama

@Recai kusumun yumurtasininin 1i catlamis kirilmis ici bos digerindede nokta delik var ama oda bos galiba yumurtalarini alayimmi

@Recai 2side bos kuluckadan yumurtayi alayimmi lutfen hizli cevap verirmisin kus iceri girmek isitiyor disarida

@Recai 2side bos kuluckadan yumurtayi alayimmi lutfen hizli cevap verirmisin kus iceri girmek isitiyor disarida
Kuş dışarıdayken kafesi örtü ile örtüp yuvalığın girişini hızlı olmak kaydıyla karton ile kapatabilirsiniz.kolaylık sağlayacaktır

Kuş dışarıdayken kafesi örtü ile örtüp yuvalığın girişini hızlı olmak kaydıyla karton ile kapatabilirsiniz.kolaylık sağlayacaktır
dışarıdan kastım yuvalığın içinde değil kafesin içindeyken.Salık olmasından bahsetmiyorum.

@Recai @sezin_ boslar hatta vmbiri ortadan ikiye catlak oburunu salladim bos ne bir agirlik var ne bir sivi veya grilik ikiside bos ama kusum uzulmesini cok istemiyorum ne yapmaliyim

@Recai neden uygun olmadigini anlamiyorum yumurtalari alicam zaten kusum yumurtalari goremeyince uzulur diye soyluyorum kusumun yanina ilk erkek kus alinca baya kavga etmislerdi ama simdi birbirlerini kaşıyorlar oyun oynuyorlar gayet iyi anlasiyorlar amacim yumurta almak deil kusum hoc dogurmasada olur ama sonra birden sonra izgaraya yapiyor yumurtayi

@Recai neden uygun olmadigini anlamiyorum yumurtalari alicam zaten kusum yumurtalari goremeyince uzulur diye soyluyorum kusumun yanina ilk erkek kus alinca baya kavga etmislerdi ama simdi birbirlerini kaşıyorlar oyun oynuyorlar gayet iyi anlasiyorlar amacim yumurta almak deil kusum hoc dogurmasada olur ama sonra birden sonra izgaraya yapiyor yumurtayi
Yumurtaları alman gerek. Boşu boşuna üstüne yatıcak.

@Recai tamamdir aldim kulucka kalsa birsey olurmu tam ne zaman yumurtliyacagini bilmedigim icin

Geri