Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum arkadaşının kafasını yedi

Mustafa27duman

Yeni Üye
Herkese iyi günler benim başımdan geçen şu ana kadar 30 kuş beslediğim fakat ilk kez başıma gelen talihsiz olayı anlatmak istiyorum ve neden oldu bilen uzman arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim , benim muhabbet kuşlarım salma gibi her biri 5-5 kafesteler fakat bir gün baktım kavga ettiler ben ayırmadım daha doğrusu hep huylarında var didişmek fakat hani birdaha olursa falan ayırırım dedim aradan 3 gün geçti bu 3 günün içinde evdekilere sorduğum zaman kavga etmediler demişlerdi sonraki gün de hiç aklıma gelmedi normalde kimse olmadığı zaman ben evde kalırım ama o gün kimse yoktu topu topuna 8 saatlik ev boş kaldı geldik ki hayvanın kafası yoktu ilk başta dedik karga veya kedi mi girdi ama karga girse hayvanların hepsini yer ve kavga ettiği halen yemeye devam ediyordu üstü başı kanlar içindeydi ben şok oldum ve çok kötü vicdan azabına girdim 33 gün oldu ama halen arada bir ağlıyorum bana büyük dert oldu ben 5 kafes çok olur diye almamıştım ama alsaydım ölmezdi ailem gitti onun yerine papağan aldı ama benim acım geçmedi hayvanın da ayağı çarpıktı ondan öncesinde 2 yıl aynı kafeste yaşadılar birbirini severlerdi okşarlardı hatta 13 kuşun içinden sadece 3 ü evcildi o da onlardan birisiydi evcil bir kuş nasıl böyle cani olabilir hadi o dövmüş de yanındakiler neden yardım etmemiş çok şaşırdım kimsenin başına da gelmemiş internette sadece bir kişide gördüm neden olur acaba ?