Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum birden değişti

xrasit

Yeni Üye
Muhabbet kuşum 2 gün öncesine kadar üzerimden inmiyordu o derece bağlıydı bana ama 2 gündür kuşu elime zor alıyorum hemen kafesine geri kaçıyor :( kuşu korkutacak bişeyde yaptığımı düşünmüyorum neden böyle birşey olmuş olabilir yorumlarınızı bekliyorum.

Muhabbet kuşum 2 gün öncesine kadar üzerimden inmiyordu o derece bağlıydı bana ama 2 gündür kuşu elime zor alıyorum hemen kafesine geri kaçıyor :( kuşu korkutacak bişeyde yaptığımı düşünmüyorum neden böyle birşey olmuş olabilir yorumlarınızı bekliyorum.
Yaptığınız bir hareketten dolayı size olan güvenini kaybetmiştir veya başka bir nedenden dolayı böyle davranıyordur.

Bir şeye kızmıştır korkmuştur. Uzun zaman vakit geçirince böyle şeyler olmuyor kuş ne zamandır sizinle

Ondan işte çabuk güvenip çabuk küsebiliyor 1 yılını doldur bak gör o zaman :) ben git yanımda değip uzaklara koyuyorum uçup yine üzerime geliyor sürekli konuşuyor ya da yemek yerken yemeğimin yanına gelip oda yemeğe çalışır ne yaparsam yapayım küsmez. Seninde öyle günlerin olacak :)

Geri