petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Çok Hasta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Batuhan Habis tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Batuhan Habis

Muhabbet Kuşum 4 Yaşında,Sürekli Konuşuyordu,Bize Çok Yakındı.

Hasta Olduğunu İlk Farkettiğimizde,Zor Nefes Alıyor ve Alırken Kanatları İleri Geri Oynuyordu,Halsizdi,Köşeye Siniyordu.Veterinere Götürdük Karın Şişliği Dedi.(Kuşlardan Anladığını Sanmıyorum.)Antibiyotik ve Vitamın Verdi 1 Ay suyuna Damlattık Bir Faydası Olmadı.İncelemeye Başladım Burnunda Kahverengi Sert Şeyler Olduğunu Gördüm.Burnunu Sürtmeye Başladıkça Acı Çekme Sesleri Geliyordu :( 2 Aydır Kuşum Böyle Yardımlarınızı Bekliyorum :confused:

2. yunus444

yunus444 Guest

kuşun astım olmuş olabiir süreklimi zzor nefes alıp veriyo yoksa ara aramı

3. Batuhan Habis

1 Ay Öncesine Göre Nefes Alışı verişi iyi Ama Aşırı Halsiz azen Kafesten Düşüyor Dışarı Çıkarttığımıza Elmize Sokulup Uyuyor

4. yunus444

yunus444 Guest

şu anki nefen alıp verişi nasıl bir resim atabilirmisiniz

5. Tuan MAKSEL

sen bi resım atarsan ıyı olur su burnundakı kahverengi şeye bakalım. kuşunda isal vb. gözlemledıgın başka durumlar varmı ?

6. Batuhan Habis

Normalde 4 Senedir Dışkısı İshaldi şu 2 aydır normal sertlikte.

7. Tuan MAKSEL

4 senedir dışkısı ishal olsa 4 kere ölürdü yanılıyorsundur.

8. Batuhan Habis

İshal gibi Sulu Hiç Normal Olduğunu Görmedik

Sayfayı Paylaş