petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Çok Issırıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Sallakeroğlu tarafından 16 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Merhaba arkadaşlar benim 3 aylık bir muhabbet kuşum var ve yaklaşık 3 haftadır bende. Ama bir sıkıntım var muhabbet kuşum omzuma kendi gelmesi ve elimden yem yemesine rağmen çok isiriyor bir türlü çare bulamadım lütfen yardım edin teşekkürler. Edit: muhabbet kuşum erkek

#1 Mustafa Sallakeroğlu, 16 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Aralık 2014
  2. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hemen omzunuza alıştırmayın gelmek isterse de siz istediğiniz zaman gelsin,,
    Bu sayede kendisini sürü lideri gibi görmekten vazgeçiyor psikolojik olarak
    Size güvenmesi gerek daha 3 hafta olmuş, aranızda güven bağının oluşması için en az 1-1,5 ay lazım..
    Bu sürede de ilgi göstermeye devam ederseniz daha faydalı olur
    Kuşunuza uzun mutlu bir ömür diliyorum :)

3. Öncelikle tesekkur ederim omzuma alıştırmaya çalışmadan kendisi gelmeye başladı ve kafese girmede bi sıkıntısı yok bilegimle merdivende oynuyo ama genede ısırıyor inşallah geçer teşekkür ederim tekrardan

4. eyunal

eyunal New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kusu dışı mi acaba

5. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    en üst tünekte duran kuş genelde en Baskın kuş oluyor bu Yüzden ben kafa ve omuza alıştırmayı tavsiye etmiyorum. Kuş size baskınlık kurmaya çalışabiliyor. Size önerim ısırmaya çalıştığında elinizi çekmeyin bir süre sonra ısırmanın bir işe yaramadığını anlayacaktır

Sayfayı Paylaş