Karadeniz Pet

muhabbet kuşum halsiz

muhabbet kuşum halsiz

• hasta

Kullanılan: 1 50.0%
  • ilgisiz

Kullanılan: 1 50.0%
  • küsmüş

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

ramazan03

Yeni Üye
Tüneğe ara sıra çıkıyor genelde yerde tünüyor 1 ay öncesi acayip hareketliydi bir ara hasta oldu ondan sonra halsizlesti ne yapmak gerekir .. whatshapp dan yazabilirsiniz 05419608815

Hastalıktan sonra bu tip durumlar oluyor u süreçte baya ilgi istiyorlar, Bir de bazıları çok pis trip atabiliyor son zamanda aranızda ne geçti bilmiyorum ama kızdırdıysan küsmüş olabilir yada hastalıktan yorgun düşmüş olabilir vitamin le desteklemeye çalış ve sana tavsiyem çocuğun hasta olmuş gibi ilgi göster eminim zamanla oda sana ilgi gösterecektir, Benim elde tutmamı çok sevmez bir keresinde aldım yarım saat sabit trip attı sonra sevdiği yemden verdim hemen düzeldi, çok cana yakın dost bunlar umarım düzelir ^^

Dal darıyı çok seviyor sizce vitamin yerine geçer mi ... ne yemesi gerekir vitamin için. Eskiden el isirmazdi şimdi ısırıyor. .??neden ki

Hastalıkta herhangi bir tedavi uygulamadınız mı ? ( Multisol, Avisol vb. )

Hocam siz naptınız, hareketlerini tam bilmiyorum ama multisol iyi gelebilir normal şartlarda da ara ara kuş bağışıklığı güçlensin diye kullanılabilen bir ilaç üzgünüm ama kuşunuzu biraz ilgisiz bırakmışsınız onlar insan değil sonuçta çok hashas dostlardır trip atarlar hasta olurlar ilgi beklerler vb. En yakın zamanda veterinere danışın

Geri