Karadeniz Pet

MUHABBET KUŞUM HAMİLEMİ

keremuzay902

Meraklı Üye
7e1d4f789a154ca9b659a25d77c7b122.jpg
8f725804a575e541a383c73c184871ba.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Biri cevaplasın

Yanlış anlamışsınızdır ben yardım anlamında dedim

Dışkı konusunda bilgi veremiyicem pek aşırı büyük değil bide hangisinin bilmediğimden

Bide dişi kuşum pek yemleri döküyor .

Kuşlarınızın yeminde eksik tohumlar var ya da dişi kuş stres yapıyor . Yem dökmesinin sebebi bunlardır. Resime göre yumurtası yok.

Belki oluşuyordur cumartesi günü çifleşme oldu

Kesin birşey söyleyemiyorum attığınız resime göre. Fakat yem için çözüm bulmanız gerek.

Açıkcası bir yıldır bizim evde böyle değildi şimdi sınavlarım başladı lise son olunca fazla ilgilenemiyorum babaaaneme yolladım çok ses çıkıyo diye geçen sene yoktu böyle bir şey açaba burayımı istemiyo

Ortam değişikliğinden dolayı stres yapmış olabilirler. Zamana bırakın uyum sağlayacaklardır.

2 yıl filan oldu

Çiftleşme oldu diye hemen yumurtlamaz, yumurtlama dişiye bağlıdır. Erkek muhabbet kuşu olsa da yumurtlar olmasa da yumurtlar amaç yumurtanın olup olmaması değil amaç oluşacak yumurtaların döllenmesidir. Çiftleşmesi iyi birşey kuşlarınızı her gün gözetleyerek rahatsız etmeyin, yuvada yuvalık varsa takın, dışkı analizi yapın eğer dışkı büyük ise ya yumurtlayacaktır ya da yumurtlamıştır anlamına geliyor birde çok kalamar kemiği tüketimi olması gerekiyor.

yuvalıgınız yoksa yemleri dökmesi yuvalıgın takılı olmamasından olabilir yuvalık takın mümkünse

Yuvalık var ama hep döküyo

Ne yaptıysan bir türlü olmadı