Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Hasta Mı?

Chris Eddie

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar, kuşumun hasta olduğundan şüphelendim, bugün eve gelişinin sanırsam 6. günü ve durum böyle, ben ilk başta stresten olduğunu düşündüm, kafeste eskisi kadar hareketli olmadığını gözlemledim, ve dışarıda da sürekli uyuduğunu gözlemledim, bir de siz bakın istedim.

Kesinlikle hasta. Aynı duruşta olan aynı sizin gibi yeni aldığım kuşumun da duruşu böyleydi. 1 hafta içinde malesef öldü. Dışkısıda böyleydi. Sakın ertelemeyin bilen birinden kesinlikle yardım isteyin. Bende yeni geldiği için stresten sanmıştım

Teşekkür ederim, ilgilenmeye çalışıyorum elimden geldiğince ama ne yapacağımı pek bilmediğim için buraya konu açma gereği duydum lütfen birisi yardımcı olsun diye.

İshal olmus avidiare isimli bi ilac var etki eder toparlar diye dusjnuyorum onu al bide yemine aspur ver meyve sebze verme

Kardeşim ben ilk kuşumu aldığımda bu durumdaydı ve erken aldığım önlemler sayesinde kurtardım kuşumu maşallah şimdi dipçik gibi. Bence hemen soğuk algınlığı ve isel için gerekli ilaçları alıp kuşunun suyuna katmalısın. Ayrıca küçük bir şırıngayla ilk önce o suyu kendin de içermen gerekiyor. Bunun dışında vitamin takviyesinde bulun. İnşallah bir an önce iyileşir.

Benim de bir kusum haldeydi, sicak tuttum , elimle yavru mamasi ile besledim, su an erkeklerle kurlasiyor :)

Hemen bakıcam çok sağolun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 16:25 --

Az önce veterinerden geldim, bir kaç ilaç verdi, onları uygulayacağım şimdi, ilgilenen arkadaşlar varsa sonucunu yazacağım tekrardan yardım eden herkese çok teşekkürler.

Geri