Karadeniz Pet

Muhabbet kusum icin akilli yemlik ariyorum?

Kivim benim

Meraklı Üye
Kapida odeme yapabilecegim bi site onerirmisiniz? Tesekkurler..

Bir tane akıllı yemliği internetten alırsan standart tip akıllı yemlik çok pahalıya gelir.
Nerede oturuyorsun?

Bide yem falan alcaktimda versele biliyosun bulunmuyor izmirde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:08 -->-> Daha önceki mesaj 11:07 --

Bir tane akıllı yemliği internetten alırsan standart tip akıllı yemlik çok pahalıya gelir.
Nerede oturuyorsun?

Bide abim bu akilli yemlikler yuvarlak kafese takilirmi?

İzmirde bir sürü malzemeci var. Bence izmirli arkadaşlara bir danış. İnternetten alışverişe gerek yok. [MENTION=8970]Berkay ERDİNC[/MENTION] sen bir yer önerebilir misin İzmirde?
Akıllı yemlik yuvarlak kafese uymayabilir. Kafesin fotoğrafını eklersen bakarız.

İzmirde bir sürü malzemeci var. Bence izmirli arkadaşlara bir danış. İnternetten alışverişe gerek yok. [MENTION=8970]Berkay ERDİNC[/MENTION] sen bir yer önerebilir misin İzmirde?
Akıllı yemlik yuvarlak kafese uymayabilir. Kafesin fotoğrafını eklersen bakarız.

nMqdLl.jpg

Bu sekilde normal yemligin kancalari oluyo ama tabi akilli farklidir herhalde

Nerede oturuyorsun?

Levent Bey haklı, benim kafesim için mybestpetshop'tan aldığım akıllı yemlik kocaman oldu takamadım tünekler de çok uzun geldi onu da takamadım suluk da büyük geldi. Anlayacağınız aldığım o kadar malzemeden bir tek yemi kullanıyorum. Yerinden almak daha mantıklıymış bu tarz şeyleri onu anladım. Şimdi ya kafesimi değiştirmek zorundayım ya da eşyaları çöpe atmak durumundayım.

aslında iyice bir uğraşsak oturabilir sanki akıllı yemlik :/

Levent Bey haklı, benim kafesim için mybestpetshop'tan aldığım akıllı yemlik kocaman oldu takamadım tünekler de çok uzun geldi onu da takamadım suluk da büyük geldi. Anlayacağınız aldığım o kadar malzemeden bir tek yemi kullanıyorum. Yerinden almak daha mantıklıymış bu tarz şeyleri onu anladım. Şimdi ya kafesimi değiştirmek zorundayım ya da eşyaları çöpe atmak durumundayım.

Tahta tunegi kesebilirsin ben oyle yapiyorum kafesim buyuk akilli yemligi aslinda bi kapiyi kaldirip oyle takmayi dusundum ama icerden de olur

Kesin bir şey söylemek zor. Kafes dairesel olasa da kapı boşluğu uygun ancak ölçü uyar mı bilemeyecem. alıp denemek lazım. Bu iki yemlik yavrucaklara 2 gün yeter aslında. Akıllı yemliğe gerek var mı?

O kadar cok yiyolarki surekli ufluyorum bide karistirarak yiyolar cok yem ziyan oluyor bilemedim ya:) bi kusum icine girip ayagiyla eseliyo hatta

benim de ön tellere uymamıştı akıllı yemlik. kapının tekinin yayını söktüm. yemliği bir köşeye sıkıca sabitledim (vida ve civata kullandım, vidanın ucu yemliğe bakacak şekilde). hiç sorun olmadı. sallanma, düşme kaçma riski yok. yanda kalan 1 cmlik açıklığı da kapıyla giderdim.

benim de ön tellere uymamıştı akıllı yemlik. kapının tekinin yayını söktüm. yemliği bir köşeye sıkıca sabitledim (vida ve civata kullandım, vidanın ucu yemliğe bakacak şekilde). hiç sorun olmadı. sallanma, düşme kaçma riski yok. yanda kalan 1 cmlik açıklığı da kapıyla giderdim.

Profilindeki bebek kuslar cok guzelmis:D

Akıllı yemlik kuşa göre güzel oluyor da kimi kuşlar çok eşiyor içinede döküyorlar. Temizleme süresi uzuyor iyi ama temizlerken taneleri ziyan etmemek lazım.

birçok yerde var fakat tek yemlik alınacaksa herhangi gibi bir pet ten alınabılır.normalı 2.5 lıra petlerde 4 5 lıra gıbıdır sanırım.
bence gerek yok akıllı yemlıge kafes muhabbet kuslarına uygun deıl bence kafesı degıstrmelısınız

Geri