Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kaç yaşında ve cinsi nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Caner efkanoğlu

Meraklı Üye
kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Ayna zararlı kafesten çıkarın. Çek 1 yaş ve üzeri erkek. Evcil değilse eğitmek imkansıza yakın.

Erkek ve yaşı da 1 den büyük muhtemelen .

Peki arkadaşlar çok teşekkür ederim, ben eğitebileceğim bir kuş istiyorum bir petshop'a götürsem kuşumu değiştirme şansım olur mu çünkü gerçekten uğraşıyorum hiç mi hiç eğitilebilir gözükmüyor.

Tanıdık varsa değiştirir.(ücretsiz) Çiftleşme işine merakınız varsa dişi de alabilirsiniz. En kötü değiştirme ücreti 5 ya da 10 tl alırlar.

erkek maşallah 1yaş civarı gibi düşünüyorum.

Kuş eğitimli değil mi? Muhtemelen bir evden firar etmiştir. Buradan takas yapabilirsiniz belki bir üretici ile. Petsgoplar kazıklıyor. Anlamayanlara yavru diye büyük kuşları satıyorlar.

Tanıdık varsa değiştirir.(ücretsiz) Çiftleşme işine merakınız varsa dişi de alabilirsiniz. En kötü değiştirme ücreti 5 ya da 10 tl alırlar.

Yaklaşık 3 sene önce çok güzel bir çift muhabbet kuşlarım vardı, çok özene bezene eğitmiştim ikisinide yavruyken cok kücükken aldım büyüttüm, eğittim ancak birgün sabah uyandığımda ikisinide ölü olarak gördüm. Çok araştırdım kafeste birşey yoktu yemleri suları herşeyi tamdı ve oksijen hava bakımında cok iyiydi ortamı ama neden böyle oldu aklım almıyor, o yüzden çift muhabbet kusu düşünmüyorum, tek bir muhabbet kuşu düşünüyorum oda yavru olucak ben ve evdekiler eğiticek ama bakalım nasip.

Kuş eğitimli değil mi? Muhtemelen bir evden firar etmiştir. Buradan takas yapabilirsiniz belki bir üretici ile. Petsgoplar kazıklıyor. Anlamayanlara yavru diye büyük kuşları satıyorlar.

Üreticiler ilgilenir mi ? Çek kuşları biraz daha pahalı oluyor sanırım petshoplarda fiyatlarına baktımda, eğer ilgilenicek birini bulablirsem karşılığında yavru tatlı yakısıklı bir erkek ile takas yapabilirim.

Çekoslavak erkek ve 1 yaşından buyuk gozukuyor güle güle bekleyin

Anadolu yakasında hangi semtte buldunuz acaba kuşu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri