Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum neden tüy kabartıp halsiz durur

Şurup ağzına damlatacaksınız.

Biş
Eczaneden Flagyl alın. İlk iki gün 12 saat arayla 2'şer damla damlatın. Sonrki günler birer damla 12 saat arayla. Tedavi duruma göre 7-10 gün sürecek.[/QUOTE
Eczaneden Flagyl alın. İlk iki gün 12 saat arayla 2'şer damla damlatın. Sonrki günler birer damla 12 saat arayla. Tedavi duruma göre 7-10 gün sürecek.
Bişey olmaz demi hani öldürücü bir şey değil? Veya öyleyse

:D Öldürücü olsa neden tavsiye edeyim ? Şüpheleriniz varsa veterinere başvurun.

Biş
Eczaneden Flagyl alın. İlk iki gün 12 saat arayla 2'şer damla damlatın. Sonrki günler birer damla 12 saat arayla. Tedavi duruma göre 7-10 gün sürecek.[/QUOTE
Eczaneden Flagyl alın. İlk iki gün 12 saat arayla 2'şer damla damlatın. Sonrki günler birer damla 12 saat arayla. Tedavi duruma göre 7-10 gün sürecek.
Bişey olmaz demi hani öldürücü bir şey değil? Veya öyleyse
:D Öldürücü olsa neden tavsiye edeyim ? Şüpheleriniz varsa veterinere başvurun.
yok öyle değil hastalığı diyorum

Hocam söylediklerimi unutun ve bir veterinere başvurun. 3 defa söylememe rağmen dışkı resmi bile paylaşmadınız. sizinle tedavi süreci yürütemeyiz. Başka biri dışkı paylaşmıştı sizin paylaştığınızı sanarak tedavi önerdim. Dediğim gibi veterinere başvurmanız gerek.

Hocam söylediklerimi unutun ve bir veterinere başvurun. 3 defa söylememe rağmen dışkı resmi bile paylaşmadınız. sizinle tedavi süreci yürütemeyiz. Başka biri dışkı paylaşmıştı sizin paylaştığınızı sanarak tedavi önerdim. Dediğim gibi veterinere başvurmanız gerek.
Dışkı resmi paylaştım bu gün yukarda

İshal olduğundan eminim sizede fotoğraf attım kafesi temizleyip bi kenara koydum eşini çıkarttım uçurttum oda içindeydi yapmış 3defa dışkı bende size gönderdim

Geri