petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum nezlemi ????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kedipisi43 tarafından 27 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. kedipisi43

İyi aksamlar arkadaslar mavıs bana geldıgınde vicdansız petshop bana duz taban kusu verdi. Ben anladım ancak kusu gerı vermedım. 3 yıldayız. daima iyi bakmaya calıstım. Düz taban oldugundan tünekleri ters cevırdım. Dengede olabılmesı ıcın. Gercekten evladım gıbı hısettım. Şimdi nezlemi anlamıyorum.Yardımlarınızı beklıyorum Arakadaslar. Resimleri yukluorum sımdı. Tessekurler

2. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    maşallah kuşunuza hapşırıyor gibi ses mi çıkarıyor

3. kedipisi43

arada ustad. cok sık degıl ama.Ne yapmalıyım ?

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşaallah çok duyarlısınız öncelikle size teşekkür ederim fotoğraflarda bir şey anlaşılmıyor. Verdiğiniz yemlerin tozlu olmamasına dikkat edin

5. kedipisi43

ben tesekkur ederım. Cevap yazdıgnız için hepınızce tessekur ederım. :)

6. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    çektiğiniz fotolarda hasta gibi durmuyor arada hapsrması normal egerki herzamankinden degişik hal ve haraketler içindeyse bunu ayrıca anlatınız yardımcı olur mutlaka arkadaşlar

7. kedipisi43

Cevap yazdıgınız cok sagolun. :)

Sayfayı Paylaş