Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum seyahat edebilir mi?

• Konbuyu başlatan Deren Görkem YETİKER
  • Başlangıç tarihi
D

Deren Görkem YETİKER

Guest
Arkadaşlar merhaba mart ayında Adanaya gideceğiz 1 haftalığına kendi aracımızla. Acaba muhabbet kuşumuda kafesiyle arabaya alsam istnbuldan adanaya bizimle gelebilir mi bir sıkıntı yaratır mı ona? Bırakacak kimsem yok. Daha önce muhabbet kuşuyla uzun yolda seyahat eden oldu mu kendi aracıyla? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

Şahsi aracınız ile gidiyorsanız camları açmamak şartı ile gönül rahatlığıyla yanınızda götürebilirsiniz.

Hiçbir sıkıntı teşgil etmez.

aslında bir haftalığına gidiyorsanız extra suluk ve yemlikle götürmedende sorunu halledebilirsiniz.yeterki ortam soğuk olmasın

Ben aynı kuşu arabayla, Ankara-Sivas arası 1 sene arayla 2 kere götürüp getirdim (1800 km) Bir şey olmadı. Serkan Bey de söylemiş gerçi; camlara dikkat etmek gerekiyor.

Cevaplar için teşekkür ediyorum. Yazın olsa çekinirdim ama martta daha iyi bir yolculuk olabilir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:11 -->-> Daha önceki mesaj 02:08 --

aslında bir haftalığına gidiyorsanız extra suluk ve yemlikle götürmedende sorunu halledebilirsiniz.yeterki ortam soğuk olmasın

Abicim haklısın ama benim haylaz kafesin içindeyken yem yemiyor neden böyle anlamadım daha 15 gün oldu alalı o yuzdendir blki. Benim elimden yiyor dışarda :( o yuzden yalnız bırakamam diye düşündüm ya da başkasına bıraksam kim benim gibi peşinden yem koşturur :)

Cevaplar için teşekkür ediyorum. Yazın olsa çekinirdim ama martta daha iyi bir yolculuk olabilir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:11 -->-> Daha önceki mesaj 02:08 --

Abicim haklısın ama benim haylaz kafesin içindeyken yem yemiyor neden böyle anlamadım daha 15 gün oldu alalı o yuzdendir blki. Benim elimden yiyor dışarda :( o yuzden yalnız bırakamam diye düşündüm ya da başkasına bıraksam kim benim gibi peşinden yem koşturur :)

hiç aklın kalmasın o konuda aç kaldımmı yerdeki kağıtları bile yer

Geri