petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Sıcaktan Hastalandı sanırım?!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve uzaykuşu tarafından 27 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. uzaykuşu

uzaykuşu New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,
    Benim Dişi Muhbbet kuşumun düne kadar birşeyi yoktu, ben evde değilken evdekiler balkona çıkarmış hava da sıcak, sanırım gölgede olduğu halde sıcaktan bunalmış hiç hareket edememiş, annemler kuşçuya götürmüşler sıcaktan olmuş demiş. Şimdi de ben elimle vermeyince yem yemiyor su içmiyor. çok iyi hareket edemiyor :( önceden hep öterdi carlardı şimdi ses yok :(( Çok üzülüyorum evladım gibi o benim daha 1 yaşına girdi girecek ne yapmam gerek bilgisi olan varsa yardın edebilir mi? Bir de gagasını açıp böle değişik hareketler yapıyor nefes mi alamıyor acaba diyorum anlayamıyorum bir de dışkısı normale göre biraz daha koyu ve önceki gibi çok yapmıyor. Lütfen yardım :(

2. E-ray

E-ray Member

Beğenileri:
    3
    Düzelir serin bir yere alin banyolu gu varsa takin.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Banyoluğa girmezse fısfıs ile su sıkarsın tüyleri biraz ıslanacak kadar. 2-3 günde bir banyo yaparsa iyi olur.

4. uzaykuşu

uzaykuşu New Member

Beğenileri:
    0
    Peki çok teşekkür ederim ikinize de.

Sayfayı Paylaş