petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum sol ayağının üstüne basamıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bozgen tarafından 16 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. bozgen

bozgen New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba muhabbet kuşum dünden beri sol ayağının üstüne basamıyor. Ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yok kafeste incitti sanırım. Kuşçuya götürdüm kırık ya da çıkık olsa çırpınır elletmez kendine ve ayağına dedi. Benim kuşumda öyle bir durum yok ayağına da dokunuyorum kendini de sevdiriyor. Fakat onu böyle gördükçe kahroluyorum. Lütfen yardımcı olun ne yapmam gerekiyor.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun, kırık çıkık yoksa büyük ihtimal yumuşak doku zedelenmesidir. Birkaç güne kendine gelir.

3. bozgen

bozgen New Member

Beğenileri:
    0
    Basamadığı ayağının rengi attı. Bazen ayağını oynatmaya çalışıyor ama beceremiyor. Yem yemede su içmede sıkıntısı yok. Ama dediğim gibi ayağının rengi beni telaşlandırıyor.

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    İnşaallah sinirleriyle alakalı değildir. İç organlarından kaynaklı bir problemle de oluşabilir. Kanatlılardan anlayan veterinere götürün. Kuşçular ne anlasın

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Geçmiş olsun bence de veteriner görmeli ayağında his var ise parmağınızı kavriyorsa incinmedir

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Eğer oturduğunuz yerde veteriner varsa götürün bir baksınlar. Biz buradan ancak afaki yorumlar yapabiliriz bu duruma. Geçmiş olsun.

7. bozgen

bozgen New Member

Beğenileri:
    0
    bugun veterinere götürdüm keretaq ayağını incitmiş sıkıntı yk şükür :D

Sayfayı Paylaş