Karadeniz Pet

Muhabbet kusum solunum sıkıntısı cekiyor

Cicikus2626

Yeni Üye
Muhabbet kusum surekli agzini videodaki gibi
kapatıp aciyor ve kuyrugunu sürekli sallıyor. Acaba usuttu mu veya solunumda mi sıkıntı cekiyor. Yem yemesi su icmesi normal. Kakasida yesildi onceden, bugün normale döndü. Gozleri nemli gibi.Acaba vitamin veya aviast kullanmali miyim? Bir haftadir da hapsuruyor , usuttugunu dusunup kaloriferin yakinina koyduk. Kendisi 2 3 aylik erkek. Ne yapmaliyim nolur yardim edin

kapatıp aciyor ve kuyrugunu sürekli sallıyor. Acaba usuttu mu veya solunumda mi sıkıntı cekiyor. Yem yemesi su icmesi normal. Kakasida yesildi onceden, bugün normale döndü. Gozleri nemli gibi.Acaba vitamin veya aviast kullanmali miyim? Bir haftadir da hapsuruyor , usuttugunu dusunup kaloriferin yakinina koyduk. Kendisi 2 3 aylik erkek. Ne yapmaliyim nolur yardim edinb vş

kapatıp aciyor ve kuyrugunu sürekli sallıyor. Acaba usuttu mu veya solunumda mi sıkıntı cekiyor. Yem yemesi su icmesi normal. Kakasida yesildi onceden, bugün normale döndü. Gozleri nemli gibi.Acaba vitamin veya aviast kullanmali miyim? Bir haftadir da hapsuruyor , usuttugunu dusunup kaloriferin yakinina koyduk. Kendisi 2 3 aylik erkek. Ne yapmaliyim nolur yardim edin
Vitamin takviyesi yap hemen kıyamam ya ben avisol b kullanıyorum hasta olunca

Geri