petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşum su içmiyor ve uyumuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Oğuzhan tarafından 29 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Oğuzhan

Oğuzhan New Member

Beğenileri:
    0
    SORU 1 :Merhaba arkadaşlar dün aldığım 1,5 - 2 yaşındaki kuşumun 2 gündür su içmiyor yem yediğini gördüm ama içmiyor

SORU 2 : İkinci sorum ise kuşu akşam ve bugünden beri gözlemliyorum uyuduğunu görmedim

SORU 3 : Son sorum İse çok kaşınıyor ne tür ilaç almalıyım?

2. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    yem veya su içmemesi normal yeni bi ortama gelmiş bi kaç gün yem ve suyu reddedecektir ötmeyebilir haraketsizlik olur bunlar normal bi kaç gün sonra düzelir kaşınmasına gelinçe bit pire spreyleri var onlaardan alabilirsiniz

3. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Bitler aksam görünür. Bit gördünüz mu? Kuşların kasinmasi normal birşeydir saatlerce tuylerini düzeltirler. bit görmeden sprey sıkmayın bosuna kimyasal hayvancagiza

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu su icmiyor