Karadeniz Pet

muhabbet kuşum sürekli kusuyor

• Konbuyu başlatan Sevda Burak
  • Başlangıç tarihi
S

Sevda Burak

Guest
merhaba arkadaşlar 1 buçuk yaşında erkek bir muhabbet kuşum var.
Çok yaramaz aynı zamanda sürekli bizim yemeklerimizden yemek istiyor ve süreklide kusuyor.
Özellikle çok sevdiği oyuncaklar üzerine yapıyor,ve zilli topuyla çiftleşmeye çalışıyor,
bir hastalığımı var yoksa eş mi istiyor anlayamadım
Yardımlarınızı rica ediyorum

anladığım kadarıyla durduk yere değil de herhangi bir nesnenin üzerine kusuyor öyleyse büyük ihtimalle kızışmış ve eş istiyordur

cevaplarınız için teşekkürler yaklaşık 1senedir sürekli kusma işlemini yapıyor özelliklikle topuyla çiftleştikten sonra yada yemek yedikten sonra, hastalanmasından çok korkuyorum:(
eş alma durumunda ise kaç yaşında dişi kuş almalıyım ,bizimle ilgilenmeyi unuturmu çiftleştirme konusunda hiç deneyimim olmadı deneyimlerinize ihtiyacım var

eş almak isterseniz 1-1,5 yaş arası uygun olur ilgi durumu tabii ki eskisi gibi olmaz ilgisi azalacaktır ama yine de sizi tamamen unutma gibi bi durum olmaz ben şahsen eş alın derim

cevaplarınız için teşekkürler yaklaşık 1senedir sürekli kusma işlemini yapıyor özelliklikle topuyla çiftleştikten sonra yada yemek yedikten sonra, hastalanmasından çok korkuyorum:(
eş alma durumunda ise kaç yaşında dişi kuş almalıyım ,bizimle ilgilenmeyi unuturmu çiftleştirme konusunda hiç deneyimim olmadı deneyimlerinize ihtiyacım var

Bence aranızdaki iletişim ile alakalı benim kuzenimin kuşu aynı sizin dediğiniz şekilde en sevdiğinin üzerine kusuyor yemek yedikten sonra ona yedirmek istiyor veteriner eş istediğini söylemiş ama tabi bu dönemde daha hırçın olma ihtimali var eğer eş alırsanız çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim konuşuyorsa daha sonra sürekli olarak eşine yöneldiğini duymuştum

gecen ay kusum üzerime kusuyordu birde elimde ciftlesme hareketleri yapiyordu daha biryasina girmedi ama artik yapmiyor sanirim belirli bir dönem böyle davraniyorlar sizinkide gecer belki...

Eğer dişiyi ona seçtirirseniz daha iyi anlaşmaları kolay olur

Geri