petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşum sürekli kusuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sevda Burak tarafından 26 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Sevda Burak

merhaba arkadaşlar 1 buçuk yaşında erkek bir muhabbet kuşum var.
    Çok yaramaz aynı zamanda sürekli bizim yemeklerimizden yemek istiyor ve süreklide kusuyor.
    Özellikle çok sevdiği oyuncaklar üzerine yapıyor,ve zilli topuyla çiftleşmeye çalışıyor,
    bir hastalığımı var yoksa eş mi istiyor anlayamadım
    Yardımlarınızı rica ediyorum

2. Furkan TOPALOĞLU

anladığım kadarıyla durduk yere değil de herhangi bir nesnenin üzerine kusuyor öyleyse büyük ihtimalle kızışmış ve eş istiyordur

3. Sevda Burak

cevaplarınız için teşekkürler yaklaşık 1senedir sürekli kusma işlemini yapıyor özelliklikle topuyla çiftleştikten sonra yada yemek yedikten sonra, hastalanmasından çok korkuyorum:(
    eş alma durumunda ise kaç yaşında dişi kuş almalıyım ,bizimle ilgilenmeyi unuturmu çiftleştirme konusunda hiç deneyimim olmadı deneyimlerinize ihtiyacım var

4. Furkan TOPALOĞLU

eş almak isterseniz 1-1,5 yaş arası uygun olur ilgi durumu tabii ki eskisi gibi olmaz ilgisi azalacaktır ama yine de sizi tamamen unutma gibi bi durum olmaz ben şahsen eş alın derim

5. Duygu Nalbant

Bence aranızdaki iletişim ile alakalı benim kuzenimin kuşu aynı sizin dediğiniz şekilde en sevdiğinin üzerine kusuyor yemek yedikten sonra ona yedirmek istiyor veteriner eş istediğini söylemiş ama tabi bu dönemde daha hırçın olma ihtimali var eğer eş alırsanız çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim konuşuyorsa daha sonra sürekli olarak eşine yöneldiğini duymuştum

6. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    gecen ay kusum üzerime kusuyordu birde elimde ciftlesme hareketleri yapiyordu daha biryasina girmedi ama artik yapmiyor sanirim belirli bir dönem böyle davraniyorlar sizinkide gecer belki...

7. armand0

armand0 Guest

Eğer dişiyi ona seçtirirseniz daha iyi anlaşmaları kolay olur

Sayfayı Paylaş