petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kusum üreme dönemindemi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muzafeer38 tarafından 5 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. muzafeer38

Arkadaşlar dişi kuşum kışın ortalarında cere si beyaz renkliydi ve şuan yarısı beyaz yarìısı kahve rengi yani yarı yarıya üreme yaşına gelmesi için bu cerenin full kahve rengi mi olması gerek.

2. Tunç ÇAĞATAY

Hiç farketmez aslında şöyle anlatıyım dostum

Kahverengimsi bir renk alır kızışmış dişi kuş bu büyük olasık tabi hiç renk değiştirmeden üreyen kuşlarımızda oldu olmadı değil

Temiz bakım, Dişiden daha kalıplı bir erkek(Rahat çiftleşmeleri için) , Kaliteli yem seçimi, Ve mama takviyesi

Bunları yap yeter dostum hayırlı günler

3. muzafeer38

Kardeş bir resmini yollasam bi baksan olurmu

4. Tunç ÇAĞATAY

Elbette dostum seve seve yardımcı olurum özel mesaj at 2 kuşunuda yakında uzaktan çek gerekli bigiyi aklım yettiği kadar veriyim :)

Sayfayı Paylaş