Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum Yuvasına Girmiyor Yardım Edin

• Konbuyu başlatan Muhabbet21
  • Başlangıç tarihi
M

Muhabbet21

Guest
Merhaba Arkadaşlar Ben Muhabbet Kuşu Aldım Adam 3,4 Güne Yumurtlar Dedi Kafesini Falan Taktık. Ne Erkek Kuş Giriyor Nede Dişi Kuş Bügünün 4.Gün Olmasına Rağmen Lütfen Yardım Edin!!!:mad: fotolar http://i.hizliresim.com/wMaMRg.jpg http://hizliresim.com/KlbAZl 2 tane tane resimleri var

Moderatör tarafında düzenlendi:
Petshop'tan aldıysanız öyle demesi normal, kuşlarınızın fotoğrafını çekip eklermisiniz.

Üstte Vermiş Bulunuyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
İşte Sorun Olanda Benimki Masaüstü Olduğundan Kamera Olmadığından ; Çekemiyorum Maalesef Fotoğraf Atamıyorum..

Güzel kardeşim ilk olarak kuşların yeni ortama gelmesinden de kaynaklanıyor yuvalığa girmemesi ve petshop cunun seni kandırmış olma ihtimalide olabilir

Fotograf için ise

sana bazı yöntemler sunayım hangisi sana uygunsa ona göre resim atabilirsin

Öncelikle kullandığın cihazın masaüstü,leptop,tablet yada telefon olması önemli değil yeterki bir internet bağlantının olması yeterli yöntemler şöyle

1- masaüstü pc : telefon yada fotoğraf makinesinden kuşların fotoğraflarını cekip kart reader yada bluetooth ile pc ye aktarıp internete ekleyebilirsin

2- leptop ve tablet : bu cihazlar içinde yukarıdaki işlemlerin aynısını yapabilirsin yanlız bazı tabletlerin fotograf cekme özelliği olduğundan tablet ile fotoğraf çekip direk internet bağlantısı ile internette ekleyebilirsin

3- telefondan da fotograı cekip eger kendin kullandığın gsm operatörünün sağladığı interneti kullanıyorsan o şekilde de paylaşabilirsin yada kullanan arkadaşının telefonunu kullanarak da resim paylaşabilirsiniz

neyse kuşlar kızgın petshop cuları pek sevmem sürekli yalan sölemerinden dolayı bundan 20 yıl once aynı seyi bana yapmışlardı o gündür tanıdık yada üreticiden kuş alırım sürekli bu yüzden kuşları zamana bırakın bence olmaz ise biz burdayız burdan kuş al bence

Biraz Daha Açıklayabilen Olurmu Pek Anlamadım Tek İstediğim Hamile OLup Olmadığı

Geri