petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşum Yuvasına Girmiyor Yardım Edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhabbet21 tarafından 8 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Muhabbet21
    Gizli

#1 Muhabbet21, 8 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Şubat 2014
  2. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Petshop'tan aldıysanız öyle demesi normal, kuşlarınızın fotoğrafını çekip eklermisiniz.

3. Mana
    Gizli

Mana Guest

fotoğraflarına bakabilir miyiz mümkünse?

4. Muhabbet21
    Gizli

Üstte Vermiş Bulunuyorum

#4 Muhabbet21, 8 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Şubat 2014
  5. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

Güzel kardeşim ilk olarak kuşların yeni ortama gelmesinden de kaynaklanıyor yuvalığa girmemesi ve petshop cunun seni kandırmış olma ihtimalide olabilir

Fotograf için ise

sana bazı yöntemler sunayım hangisi sana uygunsa ona göre resim atabilirsin

Öncelikle kullandığın cihazın masaüstü,leptop,tablet yada telefon olması önemli değil yeterki bir internet bağlantının olması yeterli yöntemler şöyle

1- masaüstü pc : telefon yada fotoğraf makinesinden kuşların fotoğraflarını cekip kart reader yada bluetooth ile pc ye aktarıp internete ekleyebilirsin

2- leptop ve tablet : bu cihazlar içinde yukarıdaki işlemlerin aynısını yapabilirsin yanlız bazı tabletlerin fotograf cekme özelliği olduğundan tablet ile fotoğraf çekip direk internet bağlantısı ile internette ekleyebilirsin

3- telefondan da fotograı cekip eger kendin kullandığın gsm operatörünün sağladığı interneti kullanıyorsan o şekilde de paylaşabilirsin yada kullanan arkadaşının telefonunu kullanarak da resim paylaşabilirsiniz

6. Muhabbet21
    Gizli

7. baskentli06

Beğenileri:
    2
    neyse kuşlar kızgın petshop cuları pek sevmem sürekli yalan sölemerinden dolayı bundan 20 yıl once aynı seyi bana yapmışlardı o gündür tanıdık yada üreticiden kuş alırım sürekli bu yüzden kuşları zamana bırakın bence olmaz ise biz burdayız burdan kuş al bence

8. Muhabbet21
    Gizli

Biraz Daha Açıklayabilen Olurmu Pek Anlamadım Tek İstediğim Hamile OLup Olmadığı

Sayfayı Paylaş