Karadeniz Pet

muhabbet kuşum

mine yol

Yeni Üye
dün bi baktım muhabbet kuşum yumurtlamış giittim hemen talaş aldım geldm koydum sonra sabah baktıgımda dişi yumurtayı yuvadan aşagya atmış kırıpta içerde oturma odasında duruyolar ama sürekli üstleri kapalı bi tarafı açık sadece duvarı görüyolar bizi görmüyolar napıcam öteki odalarda cok soguk napcagımı bilmıyorum ya tekrr yumurtlarmı ben bunların çiftlestıgınıde görmedim ama bilmıyom ?? yrdım

talaş koyunca güvenli olmadığını düşünüp kırmış olabilir. Bundan sonra kuluçkaya devam edeektir siz bu aralar pek karışmayın onlara yemlerini sularını verin yuvaya da bakmayın

Tmm bakalım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:47 -->-> Daha önceki mesaj 06:44 --

Peki icerde durmalarina sakincca yokk dmi ssesten falan rahatsız olmazlar dmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:49 -->-> Daha önceki mesaj 06:47 --

Bizi gormuyolar zaten duvari görüyorlar

Sessiz yüksek bir yere
koymanız daha iyi olur
tabi şartlar gereği
öyle olması gerekiyor sa
yapacak bir şey yok

peki bişeydaha sorucam benim kuşumun kanatları hep aşağıya dogru duruyor dişi olanın nedendir bu acaba

Yumurta oldugunda kanatlar asagi duser, kuyrukta asa duser. Siz en iyisi hic rahatsiz etmeyin yemini suyunu verin gerisini onlara birakin. Insallah daha cok yumurta yaparlar :)

20141205_203422.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:26 --

resim atıcam ama atamıyorum kambur duruyo kuşum sürekli yuvadan cıkımıyo 5 dk cıkıyor geri giriyor bi tane vardı ama kırdılar onu işte ama kızgınlık yumurtasıydı sanırım o çiftleştiklerini fakan görmedim ben bunların

Mine hanim bende ciftlestiklerini gormedim ama dun gece 6. Yumurtasini yapti, insallah kizginlik yumurtasi degildir. Insallah tugleri kadar yavru alirsiniz :)

Geri