Karadeniz Pet

Muhabbet kuşuma arkadaş(eş) almalımıyım

Sirtan

Yeni Üye
2 -2,5 yaşlarında erkek muhabbet kuşum var.Kuşumla çok ilgilenemedim ve artık ilgilenmeye başladım.Elime geliyor kafes dışında uçuyor falan.Onun yanına bir kuş daha almak istiyorum tercihen dişi almak istiyorum.Dişi kuş alırsam birbirleriyle kavga ederler mi ya da alışırlarsa yumurtlama işi nasıl olur çünkü kuşların yumurtlamalarını çok istemiyorum.Ne yapabilirim? Bu arada eğer dişi kuş alırsam kuşumun istediği bir kuş alıcam

Ilgilenemiyorsan bence de bir arkadas almalisin. Ona da yazik neden yalniz kalsin? Bi erkek kus da alabilirsin yanina o da ona arkadas olur. Disi de alabilirsin yavrulari olmasini istemiyorsan yumurtalari atabilirsin demiati biri bana. Ve evet esini o secsin imkanin varsa

• Beğen
Tepkiler: Abc
Artık ilgilenmeye başladım evin içinde uçuruyom, seviyom, benden kaçmıyo, tekrar kafese koyarken kafese hemem giriyor ama yinede bi arkadaşı olsun istiyorum.Peki iki kuş olunca sadece birbirleriyle ilgilenirler mi yoksa benlede ilgilenmeye devam ederler mi

Artık ilgilenmeye başladım evin içinde uçuruyom, seviyom, benden kaçmıyo, tekrar kafese koyarken kafese hemem giriyor ama yinede bi arkadaşı olsun istiyorum.Peki iki kuş olunca sadece birbirleriyle ilgilenirler mi yoksa benlede ilgilenmeye devam ederler mi
O konu hakkinda bir bilgim yok. Size olan ilgisi illaki azalir ama tamamen ilgisizlesecegini dusunmuyorum. Bn dd bugun es aldim kusuma. Egitimli uysal konusan bir kusum vardi. Bakalim neler olacaakkk

• Beğen
Tepkiler: Abc
Geri