Karadeniz Pet

Muhabbet kuşuma birşeyler oldu

Veteriner veya petshopdan aviron alın. Yarım suluğa mercimek tanesi kadar katın. 7 Gün tedavi edin. Veya Eczaneden Mikostatin alın Sabah akşam birer damla ağzına damlatacaksınız yine 7 gün. İlk damlattığınızda 2 damla damlatın.

Son düzenleme:
Eğer ayağını sürkeli kaşıyorsa ayağında da mantar var demektir. Ayağına da mantar kremi veya Vazelin sürün günde 2 kez 3 gün boyunca. ayrıca gagasına da sürün. Gagaya da bulaşmıştır. ayrıca Kafesi ve tüm ekipmanlarını dezenfekte edin.

Kuşçu ya gittim ilk ayağına baktı felç olabilir dedi ama sonra felç olsa yürüyemez dedi . Ayağında bir sıkıntı yok dedi . Ya sıcaktan olabilir yada cereyan da kalmış olabilir dedi . Gayet sağlıklı dedi . Ve benim kuşum kavrayamiyor tunegi ve elimi kavrayamiyor yürürken sıkıntı yok acaba sıkıntı nedir sizce

Ve kuş dişi olduğunu öğrendim ve su aralar hep uyuyor

Büyük ihtimal cereyan da kaldı çünkü camlar açık kaldı ve baya rüzgar esti

Beyler mubişim biraz daha canlandı uyurken felan dişlerini gicirdatiyor keyfi yerinde ilk başlarda çok dengesini kaybediyor 5 cm lik yere çıkamıyordu kafeste şimdi biraz daha iyileşti en yukarı kadar zor da olsa çıkıyor düzeliyor değilmi yoksa normalmidir kuscuya goturdugumde sıcaktan yada cereyan da kalmış olabilir geçer dedi sizce duzeliyormu

Beyler mubişim biraz daha canlandı uyurken felan dişlerini gicirdatiyor keyfi yerinde ilk başlarda çok dengesini kaybediyor 5 cm lik yere çıkamıyordu kafeste şimdi biraz daha iyileşti en yukarı kadar zor da olsa çıkıyor düzeliyor değilmi yoksa normalmidir kuscuya goturdugumde sıcaktan yada cereyan da kalmış olabilir geçer dedi sizce duzeliyormu
Hala sıkıntı devam ediyor mu?

Geri