petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kusuma es aldim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 27 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Kusuma es aldim ama erkek kus hic hevesli degil disi cok hevesli ayagini atiyor opmeye calisiyor ama erkek kus hic orali degil geldimi vuruyor Bugun Cumartesi disi kusum cok hevesli burde pazartesi 2 gun sonra gidiyoruz eminonu kus pazarina 2 gun icinde alismazlarsa goturecem erkegi disi kusuda goturmeyo dusunuyorum

#1 Mustafa Yildiz, 27 Eylül 2014
    Son düzenleme: 27 Eylül 2014
  2. Tunç ÇAĞATAY

Yaşı uygun olmayabilir, kızışmamıştır tüye girmiştir bir sürü neden olabilir resim atın bakalım.

3. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
  4. Tunç ÇAĞATAY

Belli işte erkek tüye girmiş dişide girecek gibi yakında bekleyin biraz, sularına vitamın koyun az az vitamin koyduğunuz suyu her gün değiştirin.

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Masallah disi guzel. Tuyden cikinca ciftlesme olur.

6. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Insallah ama kuşlari ayri tutmak istiyorum tuy bitene kadar sonra alissinlar birbirlerine

Sayfayı Paylaş