petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşuma Konuşmayı ne kadar sürede öğretebirim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cihan41 tarafından 9 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Cihan41
    Gizli

Cihan41 Guest

llütfen yazın

2. Oğuzhan Çelik
    Gizli

NE KADAR İLGİLENMENE BAĞLI hEMEN KELİME KAPABİLRLER :d

3. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Senin ilgilenmene bağlı 3 günde konuşturanda oluyor 3 haftada konuşturanda

4. Cihan41
    Gizli

Cihan41 Guest

o zaman benimki 3 haftada öğrenenlerden :(

5. mesutyldrm
    Gizli

Yaşı, türü, bulunduğu ortamı, psikolojisine bağlı olarak değişir :) Ancak sabır gerektiren bir iş, konuşturmayı tek kelime olsun becerdi mi artık taklit yeteneği gelişmiş demektir. Benim eskiden beri yöntemim kabuklarını üflemek için gittiğimde üfledikten sonra geri geldiğimde her zaman tatlı kuş dedim kulağını alıştırdım, 2 hafta geçmedi söylememeye başladım o söylemeye çalıştı ben anlıyordum ama net değildi söylediği, zamanla düzeldi :)

6. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    O hiç belli olmaz belki 1 hafta, belki 1 ay, belkide hiç konuşmaz ama yavruysa ve ortamı, ilginiz vs. iyiyse biraz sabır, büyük ihtimal konuşur.

7. Alper BAKİ
    Gizli

Bnmki çabuk alıştı 4-5 günde konusturdum

Sayfayı Paylaş