petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşuma oda yapmalı mıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CansuEYıldırım tarafından 20 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. CansuEYıldırım

merhaba arkadaşlar benim yaklaşık 6 aylık jumbo muhabbet kuşum var aramız çok iyi onu elimden geldiğince rahat ettirmeye çalışıyorum mümkün olduğunca az kafeste hep birlikte bir şeyler yapıyoruz aklıma ona yuvalıklardan alıp oda yapmak geldi bir kaç kez hapsuruyor üşüdü diye düşünüyorum
    sizce böyle bir şeye gerek olurmu kişisel yuvalığı olsa orada dinlenebilir mi rahat eder mi :)

2. aybars ekin

bence yapma doğadaki kuşlar küçük kuytu yerleri yuva seçerler daha güvende hissederler.

#2 aybars ekin, 20 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 20 Aralık 2014
  3. CansuEYıldırım

kafesin içine yuvalık dışarda ki bir kuşu beslemek amaçlı değil kafes için dediyseniz kuytu bir yer nasıl bulabilir ki

4. aybars ekin

ben sizi tam anlamadım galiba ben bütün bi odayı kuşa verceksiniz anladım =)

Sayfayı Paylaş