Karadeniz Pet

muhabbet kuşuma sanki bir şey saldırıyor

Babakok

Yeni Üye
Kuşum salonda hiç ötmediği gibi deli gibi ötmeye başladı ben de yanına gittim geldiğimde 1 2 saniye sustuktan

sonra babacık diye saydırmaya başladı sanki bir şey ona saldırmış gibi sağa sola kafa atmaya ve ısırmaya

başladı ondan sonra sanki bir şey ona saldırdı kuş geri savruldu falan ben de bi seferliktir dedim ballı krakerini

aldım uzattım kuşa babacık demesi için eğitecektim. Normalde yem uzattığımda biraz bekler ne olduğunu

anlamaya çalışırdı bu sefer direk saldırdı sanki bir daha hiç yem bulamayacakmış gibi yemeye başladı sonra

aynasına geçti sanırsam sevgilisi eşi artık neyse ( aynadaki yansıması ) onu kontrol etmeye başladı güvende

mi değil mi diye sonra yine yeme geçti birkaç kes etrafa saldırdı sonra yine savruldu falan baya bi böyle oldu

yem kusar gibi yaptı baya bi yemi çektiğimde kafese tırmandı birkaç kere ama benden korktuğu için değildi bu

böyle tuhaf şeyler oldu 5 10 kere bu bir hastalık mı ne bilemedim sanki deprem olacak yem stokluyor

yansımasına bir şey oldu mu diye kontrol ediyor.

Bir sesten korkmuştur ya da tedirgin olmuştur. Onunla yumuşak ses tonuyla konuşun, sakinleştirin.

Bildiğiniz normal yemleri birbirlerine yapıştırıyorlar yapıştırıcı kullanıyorlar. Hazır almak yerine kendiniz yapın derim hem içine neler koyulduğunu görmüş olursunuz neyin zararlı neyin yararlı olduğunu bu sayede anlarsınız :)

Bildiğiniz normal yemleri birbirlerine yapıştırıyorlar yapıştırıcı kullanıyorlar. Hazır almak yerine kendiniz yapın derim hem içine neler koyulduğunu görmüş olursunuz neyin zararlı neyin yararlı olduğunu bu sayede anlarsınız :)
daha yeni bundan sipariş verdim de ondan sordum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-06-11-16-41-31-982.jpeg
    Screenshot_2018-06-11-16-41-31-982.jpeg
    66.6 KB · Görüntüleme: 12
Nijer sarı arpa felan bı karisim veriyorum da ballı takviye olsun diye düşünmüştüm ama dediğiniz gibi kendim yapsam daha iyi anlaşılan

Geri