petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet kuşumda mantar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa CÜRGÜL tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa CÜRGÜL

Mustafa CÜRGÜL New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşumun gözünün üst kapağında küçük tortu şeklinde mantar oluşmuş gagada göremedim ayaklardada yok.yalnız iki gözdede aynı şeyler var trosyd kullandım önce.sonra avipom aldım ne kadar zamanda geçer mantar?bittikten sonra tekrar başka bir yerde olurmu?

ben gereken birçok şeyi yaptım kaynar suyla yıkadım herşeyi.sirkeli suya yatırdım.varsa bunun dışında öneriniz açığım.

2. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  3. Mustafa CÜRGÜL

Mustafa CÜRGÜL New Member

Beğenileri:
    0
    tam olarak gözün üst kapağında gözü sağlıklı şuanda.hiçbir sıkıntı yok hatta ilaçlada yavaş yavaş düzeliyor gibii.yalnız ne kadar zamanda geçebileceğini merak ediorum.çünkü hayvan çok alışmıştı bana.kremini sürerken elimle tutmak zorunda kaldığım için parmağıma bile konmuyor şuan :)

Sayfayı Paylaş