petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşumu Alalı 6 Ay Oldu !!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve TheViper tarafından 15 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. TheViper

TheViper Guest

Selamınaleyküm Herkese. Benim orta büyüklükte 9 aylık muhabbet kuşum var. 3 aylıkken almıştım. Erkek ve çok şirin bişey. Ama tek sorun elimden kaçıyor. Hergün neredeyse kafes dışında evde geziyor. Kafama, omzuma, bacağıma konuyor ama elime almak istediğimde ise canını alacakmışımda öyle korkarak kaçıyor. Alalı 6 ay oldu. Peki neden böyle yapar. Yoksa hata bende mi ?

2. Oğuz Emre

Oğuz Emre New Member

Beğenileri:
    0
    Bir şekilde onu elinizden korkutacak birşey yapmışsınız. 9 aylık kuş ne kadar eğitilir bilmiyorum ama elinizi çok yavaş hareket ettirerek yem falan yedirmeye çalışın. Korkutacak hareketler yapmayın.

3. Umutcan AĞLAR

Elinizde dal darısı yedirin işe yarayacaktır

4. TheViper

TheViper Guest

teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. bu dediğiniz dal sarısını nerden bulabilirim ?

5. Yücel YETİMOĞLU

bayan üyelermzdn bi arkadaş 1 yaşn üstndeki kuşuna konuşmayı ögretmşti sizde alıştrablrsnz ama siznle bu kadar uzun zaman geçrmş bir kuş olarak bu zor olacktr sanyorum

iyi forumlar...

Sayfayı Paylaş