petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muhabbet Kuşumun Ayağı Kanadı Lütfen Yardımcı Olun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve saralama tarafından 26 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. saralama
    Gizli

saralama Guest

Arkadaslar muhabbet kuşumun ayağı ben evde yokken kardeşimin dediğine göre dolabın kapanığının arasında sıkışmış fakat kapak üzerine kapanmamış ayagını kenarına sıkıstırmıs ben eve geldiğimde hafif kanlı gibiydi temizdedik 2 3 saat sonra cok az nerdeyse anlasılmıo morarmış ayagı ve ayagının ezilen kısmı tırnak çıkışının hemen arkası ve ayagının aldı ufacık bir siyahlık oluşmuş,fakat kuşum oldukça sağlıklı üzerine basabiliyor fakat uyuyacağı zaman ayağını kaldırıo ama yürürken hiçbir sıkıntısı yok.
    Ayağına uygulayabileceğim bir formül veya krem veya türevi şeyler nedir bilgili aradaslar yardımcı olabilirmi paşama cok üzülüyorum :(

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    hiçbir sorun olmaz bikaç güne geçer..varsa terramicyn krem sürün yarası çabuk geçer..Geçmiş olsun..

3. Hakan YILDIZ
    Gizli

Geçmiş olsun hocam

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    ++++++++++++++++++

5. saralama
    Gizli

saralama Guest

çok saolun dediğiniz kremi eczanelerden temin edebilirmiyim.

Sayfayı Paylaş