petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muhabbet kuşumun ayağı :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ferhancelik tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. ferhancelik

Bugun ailecek evden dışarı çıktık. Kuşum da kafesindeydi kapısı da kapalıydı normal bir şekilde. Fakat galiba yemliği olduğu yerdeki kapağı açıp çıkmış. Geldiğimde odada serbestti , ayağına basamadığını farkettim. Önceden yoktu böyle birşey. Ayağına hiç basamıyor tek ayağı ile topallıyor. Lütfen yardım edin ne yapabilirim? Kuşum 2 aylık.

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    #2 Resul OZYAMAN, 3 Şubat 2015
    Son düzenleme: 3 Şubat 2015
  3. Engin TEKİN

Galiba aynı sorunu yaşıyoruz, benimki de kafesin çatısına tırmanıp düştü ayağı incindi gibi kavrayamıyor tünekleri, aradım bir bilir kişiyi eğer tırnaklarını bükebiliyorsa ciddi bir durum yoktur dedi, ayağı acımıştır dedi ama şuan kuşum hiç basamıyorum resmen topallıyor, bu durum hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun :( Not : Tüneklere zar zor tırmanıyor, tırmanınca kanatları yardımı ile durabiliyor dengede, genelde yerde duruyor.

4. ferhancelik

Tunegi o ayagi ile kavrayamiyor hep boyle tutuyo. Cok zorlaniyor hareket ederken. Uyusun da hareket etmesin diye uzerini orttum kafesin :( kırık olmasindan cok korkuyorum :((

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

Tesekkurlerr
    :(

5. zeytinkaşarı

zeytinkaşarı New Member

Beğenileri:
    0
    Merabalr kusunuzun ayagı ile ilgili sorunu gordum aynı sorun suan bnm kusta var nasıl tedavi uyguladıniz ve ne sonuç verdi yardimci olabilir misniz

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    5 şubattan beri girmemiş arkadaş. :(

7. zeytinkaşarı

zeytinkaşarı New Member

Beğenileri:
    0
    Hep boyle bu problemleri yasayanlar sonrasinda hic girmemis foruma ; bnm kusda ayagindan rahatsiz :(

8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun. İstanbuldaysan fatih itfaiyesinin arkasında büyükşehir belediyesinini veterinerlik polikliniği var. Tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş