Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun ayaginda yara var

Pamdan.

Yeni Üye
Herkese merhaba, kuşumun ayaginda iltihap gibi bir yara var. Daha önce farkedip fucidin sürdüm ama inanılmaz ishal yaptı. Ben de o sebepten bir şey sürmemeye karar verdim kendi iyileşir diye. Maalesef iyilesmemis. Görseli ekliyorum bunun ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı?

Herkese merhaba, kuşumun ayaginda iltihap gibi bir yara var. Daha önce farkedip fucidin sürdüm ama inanılmaz ishal yaptı. Ben de o sebepten bir şey sürmemeye karar verdim kendi iyileşir diye. Maalesef iyilesmemis. Görseli ekliyorum bunun ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı?

Görseli yuklemiyor buyuk diye yardım eder mısınız:(

Fotoğrafın ekran görüntüsünü alıp tekrar yüklemeyi deneyin. Olmazsa hizliresimyükle.com dan yükleyip buraya linkini atabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220327-204550_Gallery.jpg
    Screenshot_20220327-204550_Gallery.jpg
    168.5 KB · Görüntüleme: 67
Teşekkür ederim ekran görüntüsü alınca oldu. Bunun dışında uçarken de biraz halsizlik var gibi tam dengeli uçamıyor.

Rica ederim. Maalesef ayağında oluşan sorun hakkında pek bilgim yok. Durumdan anlayan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

sanırım ortadaki kırmızılığı diyorsunuz, benim dişi kuşumda da var aynı yaradan, kuruyup derisi soyuluyor ve bazen kanıyor. sürekli olarak terramiycn sürmek işe yarıyor. temelli çözüm bulamadım

Veterinere sordum mantar dedi. Bir gün vazelin bir gün travazol sürüyorum şimdi. Ne zaman bir şey sürsem ishal yapıyor garip bir şekilde. Yiyor sanırım ben görmeden. Tesekkur ederim

Geri